$
שוק ההון

מגדל בנקאות להשקעות חתמה על הסכם שותפות עם חברת הייעוץ KCR

במגדל מצינים כי שיתוף הפעולה בין שני צדדים מעולם העסקאות יוצר פתרון לעסקים הזקוקים להכוונה מקצועית שתוביל להמשך צמיחה

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

זרוע הבנקאות להשקעות של קבוצת מגדל, בניהולו של ג'וליאן אסוס, הודיעה על הסכם שותפות עסקית עם חברת KCR העוסקת בשיפור ושיקום תאגידי בבעלות אבי קמינסקי.

  

 

 

לפי הדיווח של החברות, שיתוף הפעולה בין שני צדדים מעולם העסקאות יוצר פתרון אופטימלי לעסקים הזקוקים להכוונה מקצועית שתוביל להמשך צמיחה, התפתחות והצלחה.

 

מגדל בנקאות להשקעות מקבוצת מגדל שוקי הון מתמחה בליווי עסקאות לגיוסי הון וחוב, מיזוגים ורכישות, מימונים מורכבים ועוד. על לקוחותיה ניתן למנות חלק מהחברות המובילות במשק. חברת KCR מתמחה בשיקום ושיפור תאגידי במטרה לייצב חברות אשר נקלעו למשבר או להשביח חברות קיימות.

 

 

ג'וליאן אסוס, מנכ"ל מגדל בנקאות להשקעות, ציין: "הצמתים העסקיים שבהן חברות נדרשות למומחיות המקצועית שלנו בתחום מיזוגים ורכישות, איתור משקיעים או מימון מגופים מוסדיים - משותפים גם ללקוחות חברת KCR, כך שכולם נהנים".

 

אבי קמינסקי, בעלים, חברת KCR, ציין: "שיתוף הפעולה עם מגדל שוקי הון הוא סינרגטי למדי כיוון שכל צד בעסקה משלים סל שירותים חסר לצד השני. הלקוחות של KCR ייהנו מהמומחיות של מגדל בנושא מימון ומיזוגים, בעוד שצוות המומחים שלנו יספקו את הייעוץ המקצועי בכל נושאי הבראה ושיקום תאגידי".

 

 

ג'וליאן אסוס ג'וליאן אסוס

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x