$
בורסת ת"א

קרן ארבל של אמיר הסל מלווה 100 מיליון שקל להקמת מגדל משרדים בנתניה

בפרויקט שיכלול שטחי משרדים ומסחר בקרית השרון בנתניה, יהיו כ-9,000 מ"ר משרדים מעל קומת מסחר - יזם הפרויקט הוא עו"S נתן רסקין

חזי שטרנליכט 10:4512.05.19
קרן ארבל של אמיר הסל וגבי לב מלווה 100 מיליון שקל לליווי ההקמה של מגדל משרדים ומסחר בקרית השרון נתניה. העסקה בוצעה באמצעות אקטיב חיתום של עומרי לוי.

 

יזם הפרויקט הוא עו"ד נתן רסקין והמגדל ייקרא על שמו: "מגדל רסקין". בפרויקט שיכלול שטחי משרדים ומסחר בקרית השרון בנתניה, יהיו כ-9,000 מ"ר משרדים מעל קומת מסחר - שבה ייפתח סופרמרקט של למעלה מ-3,000 מטר, המושכר לרשת סטופ מרקט, בתי קפה, ותחנת דלק המושכרת לדור אלון.

 

אכלוס הפרויקט צפוי באמצע שנת 2020, קומות המשרדים מיועדות למכירה ואילו הקומה המסחרית מושכרת ותישאר בידי היזמים כנכנס מניב. קריית השרון, שכונת מגורים בצד המזרחי של נתניה, הוקמה בתחילת שנות האלפיים. השכונה גובלת בשטח פתוח ומתגוררים בה כ-22 אלף תושבים.

 

קרן ארבל הוקמה על ידי אמיר הסל, מי שכיהן כמנהל ההשקעות הראשי של הראל ביטוח וגבי לב שהיה שותף בקרן המנוף KCPS. הקרן כוללת גם את דייב גל מראשי קרן המנוף אוריגו, ורד קארין שניהלה את האשראי הלא סחיר בבית ההשקעות פסגות, ואלעד חן ששימש כמנהל כספים בקרן אלטו.

 

אקטיב חיתום של עומרי לוי ביצעה את העסקה ומי שטיפל בעסקה מטעם אקטיב חיתום הוא מנהל ההנפקות קובי אלקבץ. קרן ארבל יוצגה על ידי עורכי הדין דודי כהן ואלעד רשטיק ממשרד איתן מהולל שדות. את הלווים ייצג משרד עורכי הדין רסקין.

 

אמיר הסל אמיר הסל צילום: אוראל כהן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x