$
בורסת ת"א

המועמדים של בעלי השליטה לדירקטוריון ישראמקו נשארו בחוץ

לראשונה - דירקטוריון ישראמקו יקבל דח"צים שלא הוצעו על ידי בעלי השליטה. נבחרו לכהן: אסתר דומיניסיני, עמנואל אבנר וגיא רוזן

רעות שפיגלמן 16:4731.08.15

בעלי יחידות ההשתתפות של ישראמקואישרו אתמול (א') מינוי של שלושה דח"צים מטעם הציבור בשותפות שבשליטת (30%) חיים צוף וקובי מימון.

 

על המקומות הפנוים בדירקטוריון התמודדו 7 מועמדים, כאשר כל 3 המועמדים מטעם בעלי השליטה נדחו. עד כה דירקטוריון ישראמקו הורכב רק מדירקטורים שמינה בעל השליטה וכעת בעקבות התיקון לפקודת השותפויות שנכנס לתוקף בפברואר האחרון, שמטרתו לקרב את מבנה הדירקטוריונים של השותפויות למבנה הדירקטוריונים של החברות הציבוריות, יכול הציבור לבחור דח"צים שייצגו אותו.

מה דעתך על מניית ישראמקו יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הדח"צית שנבחרה היא אסתר דומיניסיני (65), לשעבר מנכ"לית הביטוח הלאומי וכיום יו"ר ועדת הביקורת של מפעל הפיס, שנבחרה ברוב קולות של 99.1%. בנוסף מונו גם עמנואל אבנר (55), לשעבר סמנכ"ל כספים בפרטנר שמשמש כיום כמומחה פיננסי מטעם בית המשפט להסדרי חוב, וגיא רוזן (50), לשעבר משנה למנכ"ל כלל תעשיות ודירקטור בחברות שונות. מי שלא נבחר מקרב הציבור הוא גולן קאשי (44), עו"ד ורו"ח שהגיש מועמדות גם לתפקיד הדח"צ גם בשותפות חנ"ל שבשליטת חיים צוף. האסיפה הכללית בחנ"ל שהתקיימה ב-23 לחודש לא אישרה את מינויו שם כדח"צ.

 

המועמדים לדח"צים מטעם בעל השליטה, שכאמור לא אושר מינוים, היו אלה פלדר (42) , רו"ח המכהנת בדירקטוריונים של חברות ציבוריות, מוטי לוי (39), מנכ"ל ומייסד בחברת הקניות האינטרנטית MobiliBuy, ויוסי לוי (63) שהיה מנכ"ל ישראמקו במשך 4 שנים עד 2010 ולאחר מכן מנכ"ל שמן משאבי נפט וגז.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x