$
בורסת ת"א

רקח השלימה גיוס אג"ח בהיקף 70 מיליון שקל

החברה הנסחרת לפי שווי שוק של 72 מיליון שקל גייסה את האג"ח לתקופה של 7 שנים, ללא בטוחות, בריבית של 5.4% לשנה

ערן סוקול 15:1616.03.14

חברת רקחהודיעה ביום חמישי לאחר נעילת המסחר על השלמת הנפקה לציבור של אג"ח בהיקף של 70 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית רקח:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

האג"ח שהונפקו הינן מסדרה ב, לתקופה של 7 שנים, ללא בטוחות, ובהתאם לתוצאות המכרז יישאו ריבית שנתית של 5.4%. פירעון האג"ח יבוצע בשישה תשלומים שנתיים שווים, החל מהראשון באפריל 2016 ועד הראשון באפריל 2021.

 

את ההנפקה הובילו רוסאריו קפיטל ולאומי פרטנרס. "מדובר בהנפקה מוצלחת מאוד של רקח" אמרה נגה קנז, סגנית יו"ר רוסאריו קפיטל "השוק ידע להעריך את התזרים החזק והרקורד המוצלח של הבעלים" הוסיפה קנז "עם פרסום הדוחות השנתיים אנו צפויים לראות התגברות של הנפקות החוב וההון" סיכמה.

 

קנז - "הנפקה מוצלחת מאוד של רקח" קנז - "הנפקה מוצלחת מאוד של רקח" צילום: גיל לביא

 

"מהלך הגיוס מהווה נדבך חשוב בבנייתה של רקח ויאפשר לחברה להמשיך בתנופת הפיתוח בה היא מצויה, להרחיב את כושר הייצור במפעליה ולהוביל תהליכים להמשך צמיחתה כתעשיית תרופות מרכזית בישראל" אמר יו"ר רקח, מרדכי אלגרבלי "רקח מודה לציבור המשקיעים על הבעת האמון בחברה ובהנהלתה".

 

חברת רקח, בניהולה של ג'ורג'ט אלגברלי, נסחרת לפי שווי שוק של 72 מיליון שקל. החברה עוסקת בייצור ושיווק תרופות, מוצרי קוסמטיקה ומוצרים פרה-רפואיים, ומפעילה רשת בתי-מרקחת. בעלי השליטה בחברה הינם הזוג אלגברלי מרדכי וג'ורג'ט (70.4%), והחזקות הציבור במניות החברה מסתכמות ב-27.45%.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x