$
בורסת ת"א

ילין לפידות מאמין במניית בריינסוויי - ישקיע 41 מיליון שקל

בית ההשקעות יקבל בתמורה 5.09% ממניות החברה ויהפוך לבעל עניין; המניות שיוקצו תהיינה חסומות למסחר בבורסה למשך חצי שנה

ערן סוקול 12:0509.03.14
חברת בריינסווייהעוסקת במחקר ופיתוח של מכשיר רפואי לטיפול בהפרעות בתפקודי המוח, דיווחה הבוקר (א') על הנפקה פרטית של מניות לבית ההשקעות ילין לפדות ב-41 מיליון שקל.

בתמורה להשקעה תקצה בריינסוויי לבית ההשקעות 5.09% ממניות החברה ולפי מחיר של 53 שקל למניה, דיסקאונט של 2.3% על מחיר הבסיס של המניה בשוק.

מה דעתך על מניית בריינסוויי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בנוסף, במסגרת ההנפקה תקצה בריינסווויי מניות למחוג – החברה המנהלת את קופות הגמל של עובדי חברת החשמל. מחוג תשקיע כ-3 מיליון שקל, תמורת 0.39% ממניות החברה.

 

על פי ההסכם, המניות יוקצו לאחר קבלת אישור הבורסה, על רישום המניות הנוספות למסחר, אולם לא יאוחר מ-10 באפריל.

 

המניות שיוקצו במסגרת ההנפקה הפרטית תהיינה חסומות למשך חצי שנה, כלומר, לא ניתן למכור אותן במסגרת המסחר בבורסה למשך חצי שנה מיום ההקצאה.

 

לאחר חצי שנה, במשך שנה וחצי נוספות, תחול הגבלה של מכירת המניות בכמות מקסימלית השווה למחזור המסחר הממוצע במניה, זאת בתנאי שלא נמכרו יותר מ-1% ממניות החברה במשך רבעון.

 

עוזי סופר, מנכ"ל בריינסווי עוזי סופר, מנכ"ל בריינסווי צילום: עמית שעל

 

מניית בריינסוויי זינקה בשלושת החודשים האחרונים ב-50% והחברה נסחרת כעת לפי שווי שוק של 750 מיליון שקל. למרות הגידול בהכנסות החברה שהציגה הכנסות של 2.2 מיליון שקל בשלושת הרבעונים הראשונים של 2013, לעומת הכנסות של 912 אלף שקל בשנה הקודמת. אולם, החברה עדיין לא רווחית ורשמה במהלך שלושת הרבעונים הראשונים של 2013 הפסד של 25.2 מיליון שקל. נכון להיום 55.43% ממניות החברה מוחזקות על ידי הציבור.

 

בריינסווי, ביהולו של עוזי סופר, עוסקת בפיתוח מכשיר רפואי לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המח. המכשיר מבוסס על סליל חשמלי בעל מבנה ייחודי המחובר לספק זרם חשמלי המשתנה במהירות ויוצר שדה מגנטי באמצעותו ניתן להשפיע על אזורים שונים בעומק המח על ידי גירוי או דיכוי עיצבי בהתאם לתדר השדה המגנטי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x