$
בורסת ת"א

טאואר זכתה בפרויקט של צבא ארה"ב; המנייה קופצת ב-6.7%

הפרויקט צפוי להימשך על פני חמש שנים, בשווי מיליוני דולרים עם חיל האוויר ומעבדות המחקר של הצבא האמריקאי

ערן סוקול 13:2229.01.14

טאואר-ג'אז הודיעה היום (ד') על זכייה ותחילת פרויקט טכנולוגי הצפוי להימשך על פני חמש שנים, בשווי מיליוני דולרים עם חיל האוויר האמריקאי ומעבדות המחקר של הצבא האמריקאי הממוקמות בבסיס חייל האוויר בוורייט–פטרסון, שבאיזור וושינגטון.

מה דעתך על מניית טאואר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

טאואר-גאז', שבשליטת החברה לישראל(37.67%) תפעל במהלך הפרויקט בשיתוף פעולה עם חיל האוויר האמריקאי לשיפור מתקן הייצור הנמצא בארה"ב ושדרוגו, עם דגש על הובלה טכנולוגית ותפעולית של התהליכים התומכים בייצור טכנולוגיות חיל האוויר ומשרד ההגנה.

 

בחברה מעריכים כי "התכנית הנוכחית תעצים את יכולתה של טאואר-ג'אז לתמוך בדרישות היצור הולכות וגדלות למעגלי קריאה משולבים (ROIC) ללקוחות נוספים", אולם החברה לא מספקת מידע לגבי הסכום המדויק שתקבל בתמורה לפרויקט.

 

התוכנית תתמקד בתהליך ה-0.18 מיקרון המתקדם ביותר של טאואר-ג'אז המבוסס על שבב גדול של מעגלי קריאה משולבים, ועל ידי כך תאפשר טאואר-ג'אז ללקוחות ה-ROIC שלה להשתמש במגוון פלטפורמות סיליקון על מגוון מצעי סיליקון שונים.

 

ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר צילום: עמית מגל

 

"אנו נרגשים מאוד מההזדמנות לשתף פעולה עם חיל האוויר האמריקאי תוך תמיכה ושיפור של מתקן הייצור שלנו. התוכנית תמנף הישגים ישנים וחדשים בטאואר-ג'אז וכן תתמוך ביצור פנים יבשתי שהוא חשוב מאוד לביטחון הלאומי של ארה"ב. כמו כן תכנית זו תאפשר לנו פיתוח ושימור הדור הבא של אפליקציות התומכות בחיל האוויר ומשרד ההגנה האמריקאי", אמר מייק סקוט, מנהל בכיר בחטיבת החלל והביטחון בטאואר-ג'אז ארה"ב.

 

טאואר-ג'אז הינה יצרן עצמאי של מעגלים משולבים (IC), אשר נוסדה ב-1993. החברה מייצרת מעגלים משולבים (IC) בגיאומטריות 1.0 עד 0.095 מיקרון ומספקת שירותי ייצור משלימים ותמיכה בתכנון. בנוסף לטכנולוגיות ייצור דיגיטליות ב- CMOS מציעה טאואר-ג'אז פתרונות מתקדמים לייצור שבבים מעורבי אותות, מוצרי תקשורת ניהול ספקים וחיישני CMOS לצילום דיגיטלי. בנוסף, לחברה גישה לטווח פתרונות רחב ומגוון רב של מוצרים ותהליכי ייצור אותם מציעה חברת הבת בקליפורניה, ארה"ב. לטאואר-ג'אז ארבעה מתקני ייצור המעניקים שירות ברמה עולמית ללקוחותיה כאשר שניים מהם ממוקמים במגדל העמק, ישראל, מתקן נוסף בקליפורניה, ארה"ב ומתקן בנישיוואקי, יפן. כמו כן, לחברה יכולת ייצור בסין כחלק משותפות עם חברות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x