שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

טאואר מפטרת כ-40 עובדים בישראל

יצרנית השבבים ממגדל העמק מסרה בתגובה: "אנו מתאימים את משאבי החברה ופעילויותיה לביצועים הנדרשים ולשוק המשתנה"

ניר צליק 12:3120.01.14

טאואר מתכוונת לפטר כ-40 עובדים בישראל. יצרנית השבבים ממגדל העמק שבבשליטת החברה לישראל, מעסיקה כ-1,200 עובדים בשני המפעלים שלה במגדל העמק.

 

"אנו בוחנים באופן קבוע דרכים לייעול ושיפור על מנת להתאים את משאבי החברה ופעילויותיה לביצועים הנדרשים ולשוק המשתנה. פעולות אלה כוללות בין היתר התאמת המבנה הארגוני, תהליך שנתי של דירוג כוח אדם בחברה והחלפת בעלי הביצועים הנמוכים, וכן ביצוע סינרגיות לרוחב הארגון כולו ברחבי העולם", מסרה טאואר בתגובה.

 

מהלך הפיטורים מעורר חשש מסויים לרמת הצמיחה שתציג החברה בשנה הקרובה, שכן צמצום עובדים עשוי להעיד על קצב הזמנות שאינו עומד בציפיות החברה.

  

לפני כחודש הודיעה החברה על הקמת מיזם משותף עם פנסוניק, שצפוי להניב לה הכנסות של כ-400 מיליון דולר. טאואר תחזיק ב-51% מתוך שלושה מפעלים של פנסוניק במסגרת המיזם המשותף, כאשר פנסוניק תחזיק ב-49%. סגירת העסקה צפויה להיות בחודש אפריל.

מה דעתך על מניית חברה לישראל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

המיזם יאפשר לטאואר להגיע לקצב מכירות שנתי של 900 מיליון דולר, כאשר פנסוניק התחייבה לרכוש מהמפעל מוצרים לחמש שנים. הרווחיות על המוצרים שיימכרו צפויה להשתפר לאורך הזמן. מדובר במפעל השני של טאואר ביפאן, אחרי רכישת מפעל מיקרון בנישיוואקי לפני כשנתיים.

 

ראסל אולוונגר מנכ"ל טאואר ראסל אולוונגר מנכ"ל טאואר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x