$
בורסת ת"א

מענק ההתמדה של עידו נויברגר: 2.5 מיליון שקל

נויברגר, שביקש לעזוב את תפקידו אך ניאות להישאר לבקשת החברה, יקבל את המענק בנוסף לחבילת התגמול הקיימת. דש איפקס: "מאמציו יוצאי דופן"

רחלי בינדמן 09:3102.12.12

בית ההשקעות דש איפקס שבשליטת אלי ברקת החליט לצ'פר את המנכ"ל היוצא שלו, עידו נויברגר, במענק מיוחד של 2.5 מיליון שקל. נויברגר יקבל את המענק בנוסף לחבילת התגמול הקיימת, על כך שהסכים להאריך את כהונתו לאור בקשת החברה ולמרות רצונו לעזוב.

 

חבילת השכר הקיימת של נויברגר כוללת דמי ניהול חודשיים של 151 אלף שקל, כאשר מדי שנה עולה השכר ברוטו ב־5% בתנאי שהרווח השנתי של בית ההשקעות, לפני מס ולפני הבונוס של נויברגר, עולה על 10 מיליון שקל. בנוסף, נויברגר נהנה ממענק של 5% מהרווח השנתי המאוחד של דש איפקס, במידה והרווח גבוה מ־10 מיליון שקל.

 

ב־2011 עמד הרווח הנקי של דש איפקס על 72 מיליון שקל ונויברגר נהנה מבונוס של 4.6 מיליון שקל, שהיה 67% מהתגמול הכולל שלו באותה שנה, שהסתכם ב־6.7 מיליון שקל. ב־2010 עמד הבונוס של נויברגר על 5.8 מיליון שקל מתוך עלות שכר כוללת של 7.8 מיליון שקל. בסיכום שלוש השנים האחרונות (2009–2011), נהנה נויברגר מעלות שכר של 22 מיליון שקל.

 

דירקטוריון בית ההשקעות אישר פה אחד את המענק לאור תרומתו של נויברגר לפעילותו של דש, ולאור "נכונותו להמשיך לכהן כמנכ"ל החברה לתקופה בלתי קצובה, ועל אף שהודיע באוקטובר 2011 על רצונו לסיים את תפקידו וכי בכוונתו להקים ולנהל פעילות עסקית חדשה לאחר פרישתו. נויברגר השקיע מאמצים מיוחדים ויוצאי דופן, והוביל בהצלחה ותוך השקעה בלתי רגילה שורה ארוכה של מהלכים מורכבים ב־2012, ובכלל זה את ניהולה השוטף של החברה בתקופה קשה ומתאגרת בשוק ההון בכלל ובחברה בפרט, תוך הנעת הביצוע של הסכם המיזוג עם מיטב".

 

  צילום: shutterstock

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x