$
בורסת ת"א

בלעדי ל"כלכליסט": גבי טרבלסי יגיש מחר בקשה למנות נאמן מטעמו לחברת התכוף

טרבלסי, שהתכוף חייבת לקרן המנוף בניהולו 35 מיליון שקל, מעוניין למנות מטעמו את עו"ד שלמה נס לנאמן משותף לנכסי החברה

רחלי בינדמן 19:4528.12.10

התסבוכת בחברת התכוף, יצרנית כלי הרכב הייעודים שנקלעה לקשיים, הולכת וגדלה. ל"כלכליסט" נודע כי גבי טרבלסי, המנהל את קרן המנוף אוריגו, שלה חייבת התכוף 35 מיליון שקל, יגיש מחר (ד') לבית המשפט בקשה למנות מטעמו את עו"ד שלמה נס כנאמן משותף על נכסי החברה, וזאת במסגרת צו הקפאת ההליכים שהעניק בית המשפט באחרונה לנושים המובטחים שלה, הבנקים, למשך 60 יום.

 

בית המשפט מינה את רו"ח עליזה שרון, שמנהלת מטעם הבנקים הנושים של החברה, דיסקונט ואגוד את המו"מ לאיתור משקיע להצלת החברה, כנאמן. כעת מבקש טרבלסי, בהיות קרן המנוף אוריגו נושה מובטח בדומה לבנקים, להצטרף אף הוא לניהול החברה כנאמן.

 

את טרבלסי מייצג משרד עורכי הדין ליפא מאיר. טרבלסי אגב הגיש יחד עם בועז וייזר הצעה לרכישת השליטה בחברה, אך המו"מ בינו ובין הבנקים התפוצץ לעת עתה בשל מחלוקת של מיליוני שקלים בודדים.

 

בתוך כך, הגישה רו"ח שרון לבית המשפט בקשה לשלם את המשכורות של 150 עובדי החברה, ואלו שולמו להם היום. העובדים, שביקשו לפרק את החברה, ויתרו לעת עתה על ההליך.

 

רו"ח עליזה שרון פועלת בימים אלו ובטרם תסתיים תקופת צו הקפאת ההליכים על מנת לאתר משקיע שיציל את החברה מהמצוקה התזרימית אליה נקלעה וידאג לתשלום הצ'קים שחזרו לכלל נושיה. בין המתמודדים עלה שמו של פיני אוסלרנה, בעל השליטה בחברת כור מתכות, קרן אוריגו כאמור וכן אביגדור קלנר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x