סגור

נחשף בכלכליסט
דירקטוריון ישראכרט אישר את מינוי רן עוז למנכ"ל החברה

הדירקטוריון התכנס הבוקר באופן דחוף, לאחר ש"כלכליסט" חשף את המגעים שניהלה החברה עם עוז, המכהן בשנתיים האחרונות כמנכ"ל מגדל - עוז שהופיע אמש בפני ועדת האיתור של ישראכרט והודיע כי הוא אכן מעוניין בתפקיד

מנכ"ל מגדל רן עוז עוזב את החברה לטובת תפקיד מנכ"ל ישראכרט. ישיבת דירקטוריון חברת כרטיסי האשראי, שכונסה הבוקר באופן דחוף בעקבות חשיפת "כלכליסט" את המגעים עם מנכ"ל מגדל ביטוח, הסתיימה, ומינוי עוז למנכ"ל אושר.
מנכ"ל ישראכרט רון וקסלר הודיע לפני כחודש על סיום תפקידו, בתום כהונה של חמש שנים וחצי.
הבוקר נחשף ב"כלכליסט" שעוז הופיע אמש בפני ועדת האיתור שהקימה ישרארט לאיוש תפקיד המנכ"ל. הוועדה היא שפנתה לעוז בעקבות לחץ מצד הגופים המוסדיים שמחזיקים בישראכרט, שנסחרת ללא גרעין שליטה. הפנייה לעוז הגיעה בצירוף מסר שאם הוא מעוניין בתפקיד מנכ"ל ישראכרט הוא יקבל אותו. הפנייה הובילה לשיחות ראשוניות בין הצדדים, ולאחר מכן להופעת עוז בפני הוועדה, שבה הוא הודיע שהוא מעוניין בתפקיד.
עוז עוזב את מגדל לאחר כשנתיים. הוא נכנס ללשכת מנכ"ל חברת הביטוח ביוני 2019, ומאז חווה שנתיים סוערות, ששיאן בעימות עם מוטי רוזן, מנכ"ל מנורה מבטחים לשעבר, שמונה ליו"ר מגדל ביטוח בתחילת השנה. השניים העלו טענות הדדיות קשות זה נגד זה.
בסופו של דבר עוז העמיד אולטימטום לדירקטוריון, שנאלץ לבחור בין השניים. הדירקטוריון בחר בעוז, ורוזן עזב את התפקיד שלושה חודשים לאחר שמונה. במקום רוזן מונה יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל, שיחל את תפקידו בחודש הבא.

1 צפייה בגלריה
רן עוז מנכ"ל מגדל ביטוח כנס ESG
רן עוז מנכ"ל מגדל ביטוח כנס ESG
רן עוז
(צילום: פזית עוז)