סגור

חנן מור תגייס 30 מיליון שקל בהנפקת מניות פרטית בהנחה של 10%

המחיר בהצעה של חברת הנדל"ן המניב נקבע על 49 שקל, ומגלם הנחה של 10% על שער המניה נכון לנעילה בחמישי האחרון; מתחילת השנה עלתה מניית חנן מור ב-45%, וב-12 החודשים האחרונים השלימה זינוק של 119%

חברת הנדל"ן חנן מור מדוחת היום (ב') על הצעה פרטית של מניות במסגרתה החברה תגייס 30.2 מיליון שקל. המחיר בהצעה נקבע על 49 שקל, והוא מגלם הנחה של 10% על שער המניה של חנן מור ב-21 באוקטובר בסמוך למועד החלטת הדירקטוריון לאשר את ההקצאה הפרטית.


כמות המניות שתוקצה למשקיעים עומדת על 616.3 אלף מניות והיא מהווה 4.1% מהון המניות של חנן מור. מתחילת השנה עלתה מניית חנן מור ב-45% וב-12 החודשים האחרונים היא השלימה זינוק של 119%.

1 צפייה בגלריה
חנן מור בעלים של קבוצת מור ויזם נדלן
חנן מור בעלים של קבוצת מור ויזם נדלן
חנן מור בעלי חברת הנדל"ן המניב חנן מור
(צילום: אוראל כהן)

בתחום הנדל"ן למגורים, לחנן מור יש עשרה פרויקטים בביצוע ותכנון הכוללים 3,141 יחידות דיור. מהמצגת שפרסמה בתחילת החודש עולה כי בחנן מור צופים שדירות אלו יניבו לחברה רווח גולמי של 1.2 מיליארד שקל שטרם הוכרו בפרויקטים למגורים שנמצאים בביצוע ובתכנון.
בתחום הנכסים המניבים לחנן מור 11 פרויקטים, מתוכם שלושה פרויקטים פעילים, שבעה פרויקטים בהקמה, ופרויקט אחד שמהווה קרקע לייזום.
ההערכות של הנהלת חנן מור הן שהפרויקטים בתחום הנדל"ן המניב יניבו לחברה NOI (הכנסות מהשכרת נכסים) של 65 מיליון שקל ב-2026.