סגור

מידאס רוכשת עם שותפים בניין בנתניה ב-195 מיליון שקל

הנכס כולל 4,000 מ"ר שטחי מסחר ו-17 אלף מ"ר של שטחי משרדים. מידאס היא אחת החברות במוקד החקירה נגד האנליסט שי ליפמן, בחשד לשימוש במידע פנים

חברת הנדל"ן המניב מידאס השקעות, ששמה נקשר בחשדות שעלו נגד אנליסט הנדל"ן שי ליפמן, משדרת הבוקר (חמישי) על עסקים כרגיל - החברה רוכשת את המרכז המסחרי 'בית מומנטום' בנתניה לפי שווי של 195 מיליון שקל בנתניה.


מדובר בנכס שממוקם בשכונת קריית השרון בעיר שכולל 4,000 מ"ר שטחי מסחר שמושכרים כבר לדור אלון ורשת סטופ מרקט. בנוסף להם עוד 17 אלף מ"ר של שטחי משרדים. האכלוס של הנכס צפוי להתחיל בחודשים הקרובים.
בנכס הנרכש בנתניה קיימות עוד זכויות בניה ל-3 קומות משרדים נוספות בהיקף של 7,000 מ"ר שכבר קיבלו היתר בניה - הביצוע יחל בתקופה הקרובה.
מידאס השקעות בנדל"ן משלימה את עסקת הרכישה של הנכס יחד עם שותפיה, החברות שרון -נהב, חקלאי נכסים והיזם נתן רסקין. מידאס תחזיק ב-22% מהנכס באופן ישיר ועוד 22% יוחזקו על ידי חברה פרטית שקשורה אליה ולפעילותה.

1 צפייה בגלריה
בית מומנטום קריית השרון נתניה
בית מומנטום קריית השרון נתניה
בית מומנטום
(צילום: אסף רביבו)

33% מהנכס יוחזקו על ידי שרון–נהב וחקלאי נכסים ויזם הנדל"ן נתן רסקין יחזיק ב-23%. ניהול הנכס בפועל יבוצע על ידי מידאס ועל ידי שרון – נהב וחקלאי נכסים.
מנכ"ל מידאס, רן שטינמן, ציין כי "העובדה שהשלמנו את עסקת הרכישה של 'בית מומנטום', בשבוע שבמהלכו שם החברה נקשר בצורה מעוותת בפרשה שכלל לא קשורה אלינו, מעידה על האיתנות של החברה ויכולותיה המקצועיות. מידאס נמצאת בתנופה משמעותית בפעילות שלה והדבר יבוא לידי ביטוי בעסקאות נוספות".
בשבוע שעבר התפוצצה הפרשה שבה נחשד אנליסט הנדל"ן הותיק שי ליפמן על ידי רשות ניירות ערך, כי עשה שימוש במידע פנים. כחלק מהפרשה שורבב שמה של חברת מידאס, ומנכ"ל החברה שטינמן זומן לתת עדות ברשות ני"ע, אך הכחיש בהמשך כל מעורבות של החברה בנוגע לפרשה.