סגור

מתקפת יוקרה: כלי הרכב שנרשמו כבר בתחילת השנה

רישומי המכוניות החדשות במשרד התחבורה מוכיחים שיבואני רכבי היוקרה עטים על הלקוחות; אבל יש גם כמה הפתעות, כמו חזרה של דודג' לשוק רכבי השטח

מסירתן של מכוניות חדשות בישראל התעכבה זה עשרה ימים והלקוחות נותרו ללא מפתח, אבל כעת המסירות מתחדשות והלקוחות יוכלו לקבל בימים הקרובים את מכוניתם. במקביל, כמדי שנה מעדכנים יבואני הרכב את משרד התחבורה ברשימת הדגמים אשר מיועדים להגיע ארצה בשבועות הקרובים, בהם לא מעט דגמים מעניינים.

הרושם הראשון העולה מהרשימה הוא שמדובר במתקפה של דגמי יוקרה: הרשימה שעודכנה השבוע לקראת הגעתן של מכוניות חדשות לישראל כוללת פורשה 911 קאררה ב-950 אלף שקל, 911 טורבו S במחיר מוצהר של 1.8 מיליון שקל, וגם פורשה קאררה GTS ב-1.2 מיליון שקל. לצד אלה כוללת הרשימה מרצדס AMG GT ב-1.8 מיליון שקל, בנטלי בנטיאגה 8V ב-1.9 מיליון שקל, בנטלי קונטיננטל GT ב-2.45 מיליון שקל, אסטון מרטין DBX ו-DB11 ב-1.7 מיליון שקל, וגם פרארי F8 טריבוטו ב-2.1 מיליון שקל.

3 צפייה בגלריה
פרארי 8F
פרארי 8F
פרארי F8
(צילום: יצרן)
3 צפייה בגלריה
דודג' דוראנגו
דודג' דוראנגו
דודג' דוראנגו
(צילום: יצרן)

3 צפייה בגלריה
רנו ארקנה
רנו ארקנה
רנו ארקנה
(צילום: יצרן)

לצד דגמי היוקרה כוללת הרשימה דגמים שעד כה לא הגיעו ארצה. לדוגמה, רישומי היבוא של קבוצת קרסו כוללים את רנו ארקנה - רכב הכביש שטח קופה של היצרנית הצרפתית במחירי יעד רשומים של 130 ו-140 אלף שקל (המחיר עשוי להיות שונה בפועל). במפתיע, רישומי היבוא של סמלת כוללים את רכב הכביש-שטח של דודג' - הדוראנגו בגרסת SRT הספורטיבית, במחיר של 500 אלף שקל.
רישומי יבואני הרכב לתחילת 2022 כמעט שאינם כוללים רכב חשמלי. הרשימה, לפחות לתחילת השנה, אינה כוללת מכוניות טסלה, אבל כן כוללת דגם מעניין: ה-4 ID החשמלית של פולקסווגן המיובאת על ידי צ'מפיון מוטורס.