סגור

לא רק פרארי: עכשיו לרשות המסים יש גם קורבט

רשות המסים והמשטרה פשטו בסופ"ש על עסקים באזור ירכא והחרימו רכבי יוקרה, בגין חשד לעבירות הלבנת הון. כעת המלחמה עולה שלב: במסגרת מבצע מע"מ ארצי גבתה הרשות עשרות מיליוני שקלים ועיקלה 47 רכבים

ברשות המסים בונים בימים אלה אוסף מכוניות-על שאינו מבייש את מיטב השייח'ים של דובאי.
כפי שפורסם ב"כלכליסט", בסוף השבוע האחרון פשטו רשות המסים ומשטרת ישראל על עסקים באזור ירכא, בחשד לכאורה לעבירות הלבנת הון.
כעת, כך מתברר, מרחיבים ברשות המסים את היקף המלחמה, ומכוניות העל, אלה שמסוגלות לשייט במהירות 280 קמ"ש, נמצאות על הכוונת של רשות המסים ומשטרת ישראל במלחמה בהלבנות ההון.
2 צפייה בגלריה
מכונית פרארי שהוחרמה בפשיטה של המשטרה ביישוב ירכא
מכונית פרארי שהוחרמה בפשיטה של המשטרה ביישוב ירכא
מכונית פרארי שהוחרמה לאחרונה בפשיטה של המשטרה ביישוב ירכא
(משטרת ישראל)
לפי פרסומי רשות המסים, אתמול ערכה הרשות מבצע מע"מ ארצי במסגרת מלחמה בהון השחור ובסרבני מס. במסגרת המבצע גבתה רשות המסים עשרות מיליוני שקלים ועיקלה 47 רכבים.
אחד הרכבים היותר מעניינים שעוקלו, כמובן ללא כל קשר לפרארי שעוקלה בשבוע שעבר, היא מכונית שברולט קורבט חדישה בשווי משוער לפי גורמים בענף הרכב של מעל 600 אלף שקל.
הקורבט מצוידת במנוע בעל שמונה בוכנות בנפח 6.2 ליטרים אשר מפיק 490 כוחות סוס ומזניק את הקורבט ל-100 קמ"ש תוך פחות מארבע שניות. בנוסף עוקלה גם ב.מ.וו של תושב הכפר עראבה אשר איים על אנשי רשות המסים.

2 צפייה בגלריה
קורבט
קורבט
שברולט קורבט שהחרימה רשות המסים
(רשות המסים)
תגובת עו״ד ג׳וליאן חדאד: "עד עצם היום הזה ובחלוף כמעט שבוע מפתיחת החקירה הגלויה ופירסומי המשטרה הרבים שמלווים בתמונות של רכבי יוקרה, לא הוטח במרשיי שום חשד ממשי לעבירה כלשהי. זה אומר דרשני".