סגור

בלעדי
ג'קי בן זקן מהמר על משה חוגג: חתם על ערבות של 5 מיליון שקל לשחרורו ממעצר בית

חוגג, שחשוד בעבירות הונאת משקיעי קריפטו, עבירות מס, הלבנת הון ועבירות מין, התקשה לגייס סכום של 10 מיליון שקל שהתחייב להפקיד בבית המשפט כתנאי לסיום מעצר הבית שהוטל עליו עד מחר. הערבות הבנקאית, שתחולט אם חוגג לא יעמוד בתנאי השחרור שלו, ניתנה מחברת סקטור נדל"ן של בן זקן

איש העסקים ג'קי בן זקן חתם על ערבות בנקאית של 5 מיליון שקל לטובת שחרורו מחר (ו') ממעצר בית של בעל השליטה בקרן סינגולריטים, משה חוגג, החשוד בעבירות הונאה ומין. הערבות ניתנה באמצעות חברת סקטור נדל"ן שבבעלות (100%) חברת ג'קי בן זקן אחזקות. אם חוגג לא יעמוד בעתיד בתנאי השחרור שלו, הערבות תחולט.


חוגג, שהיה אמור כחלק מהתנאים המגבילים שהוטלו עליו להפקיד ערבות של 10 מיליון שקל עד סיום מעצר הבית שלו מחר (14.1), התקשה לגייס את הכספים - לטענתו מאחר שכל רכושו הוקפא. כאמור, מי שהסכים להעניק לו ערבות בנקאית הוא בן זקן - חבר קרוב שלו ושותף עסקי. השניים, לטענת חוגג, בוחנים אפשרות לקידום פרויקט "אוניקס" בקריית אונו (שאינו קשור לפרויקט ONYX בעיר). את שאר הכסף לערבות - 5 מיליון שקל נוספים - גייס חוגג ממקורות אחרים.

2 צפייה בגלריה
משה חוגג
משה חוגג
משה חוגג
(עוז מועלם)

חוגג, בעלי מניות נוספים לשעבר ונושאי משרה בקרן סינגולריטים נעצרו בחודש שעבר בחשד לביצוע עבירות הלבנת הון, עבירות מס, קשירת קשר לפשע, גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ורישום כוזב במסמכי תאגיד. לחוגג עצמו בלבד מיוחסות בנוסף עבירות מין, סמים ומוסר חמורות. על פי החשד, הוא גייס מאות מיליוני דולרים למיזמי קריפטו, אך ביחד עם אחרים גנב לכיסו חלק מהכספים. חוגג היה נתון במעצר במשך 29 יום, ובסופם שוחרר למעצר בית.


2 צפייה בגלריה
ג'קי בן זקן בשיחרורו מהכלא 1.4.18
ג'קי בן זקן בשיחרורו מהכלא 1.4.18
ג'קי בן זקן
(צילום: אביהו שפירא)