$
מכשירים ומדריכים

לא רק למפתחים: גוגל תציע את משקפי גלאס לקהל הרחב ביום ג' הקרוב

מכירת אב הטיפוס של המשקפים החכמים תתבצע בארה"ב בלבד ורק ביום שלישי, ב-1,500 דולר ליחידה. המהלך נועד לשפר את תדמיתו של המוצר, שבשלב זה זוכה לביקורות נוקבות על הסכנה שהוא מציב לפרטיות הציבור

הראל עילם 17:4113.04.14

גוגל הולכת להסיר את המגבלות על רכישת משקפי גוגל גלאס - לפחות ליום אחד. ביום שלישי הקרוב (15 לאפריל), כל משתמש בארצות הברית יוכל לרכוש אב טיפוס של המשקפים החכמים, תמורת 1,500 דולר. החברה הכריזה על המכירה באופן רשמי דרך הרשת החברתית גוגל+.

עד כה, נמכר אב הטיפוס של המשקפיים במתכונת מצומצמת מאוד; ב-2012 הכריזה ענקית החיפוש על תחרות שבה משתמשים הציעו רעיונות לאפליקציות לגלאס, והמנצחים יכלו לרכוש את המשקפים. לאחר מכן, החברה שחררה כמות נוספת של יחידות על ידי כך שאפשרה לכל אחד מהמנצחים להזמין אחד מחבריו לתוכנית. לאחר מכן, הוגדל מספר המשתמשים שיכלו המנצחים להזמין ל-5.

 

משקפי גוגל. לא, הם לא עמידים במים משקפי גוגל. לא, הם לא עמידים במים

 

כל המגבלות הללו יוסרו ביום המכירה וכל משתמש שמעוניין לרכוש את המשקפיים יוכל לעשות זאת. עם זאת, המכירה עדיין מוגבלת למשתמשים אמריקאיים בלבד ושל דגם אב הטיפוס. גוגל גם ציינה כי המלאי מוגבל. הדגם המסחרי הסופי עדיין צפוי להימכר מאוחר יותר השנה, בחנויות הצפות של גוגל.

 

גוגל עדיין מפתחת את הדגם המתקדם ביותר של המשקפיים. לאחרונה גוגל נכנסה לשיתוף פעולה עם מספר מותגי משקפיים, ביניהם ריי-באן.

 

לא ידוע כעת מה יהיה המפרט של המוצר, מתי יושק וכמה יעלה. ככל הנראה שמטרת המכירה הנוכחית היא להחזיר את עניין הציבור וההתלהבות לגלאס לאור התלונות והחששות מפני פגיעה בפרטיות שעשוי המוצר לבצע. זאת, לצד רצון להיפטר מהמלאי הקיים לפני תחילת יצור הדגם המסחרי ולקבל יותר דיווחי באגים והתרשמויות משתמשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x