סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
עובדי LOORA
עובדי LOORA (צילום: LOORA)

חברת Loora הישראלית גייסה 12 מיליון דולר ללימוד אנגלית

החברה, המפתחת אפליקציה מבוססת בינה מלאכותית' גייסה את הסכום בסבב A. לפי הודעתה, תשתמש בסכום בכדי להגדיל את צוותה ב-25 עובדים נוספים

שמונה חודשים אחרי שיצאה לאור עם גיוס סיד של 9.25 מיליון דולר, חברת לורה (Loora) המפתחת אפליקציה מבוססת בינה מלאכותית שמאפשרת לימוד אנגלית גייסה 12 מיליון דולר בסבב A. החברה נוסדה על ידי רועי מור ויונתי לוין ב-2020, מונה 14 עובדים ומשרדיה נמצאים בתל אביב. בעקבות זאת, תגייס החברה כ-25 עובדים נוספים.
את סבב הגיוס הנוכחי הובילה QP Ventures uva והשתתפו בו גם המשקיעה החדשה Hearst Ventures - זרוע ההשקעות הגלובלית של ענקית התקשורת Hearst, חברת Emerge שהובילה את סבב הסיד, Two Lanterns Venture Partners שהשתתפה בסיד, ומשקיעים נוספים.
לפי הודעת החברה, "הפתרון של Loora מציע חוויית שיחה טבעית עם מורה וירטואלי דובר אנגלית, בכל זמן ועל כל נושא, ונותן פידבק מיידי על כישורי האנגלית של התלמיד, המערכת מאפשרת ללומדים לתרגל ולשפר את האנגלית שלהם בסיטואציות ובנושאים שחשובים להם, בין אם זה תרגול ראיונות עבודה, פגישות עם לקוחות, סיטואציות חברתיות, או שיחות עמוקות על הנושאים והתכנים שמעניינים אותם".