סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

גיימריסט
משחק פוקימון חדש יגיע בסוף השנה

נינטנדו הכריזה על המשחק התשיעי בסדרה, "Scarlet and Violet", שבניגוד לקודמיו יהיה משחק בעולם פתוח. החברה השיקה בשנה האחרונה שלושה משחקי פוקימון, מותג שהכניס שמאז 1996 יותר מ-90 מיליארד דולר

השבוע חגגה נינטנדו את יום השנה ה-26 לצאת המשחק הראשון של פוקימון, אי אז ב-1996. כחלק מהמצגת, הכריזה החברה על "Pokemon: Scarlet and Violet" (פוקימון: שני וסיגל) - המשחק התשיעי בסדרת המשחקים העיקרית, שייצא לאור בשלהי 2022.
בשונה מכותרים קודמים בסדרה, המשחק החדש יהיה בסגנון עולם פתוח, שבו ניתן להגיע ממשימה למשימה בצורה חופשית ולא לינארית. באתר המשחק נכתב כי "עיירות המשחק יתערבבו בצורה חלקה עם הטבע, ללא גבולות". נינטנדו גם חשפה שלושה פוקימונים התחלתיים חדשים: חתול העשב ספריגטיטו (Sprigatito), קרוקודיל האש פואקוקו (Fuecoco) וברווז המים קוואקסלי (Quaxly). האינטרנט מיד החל להתווכח מי מהם הוא החמוד ביותר (ספריגטיטו, כמובן).
נינטנדו גם הכריזה על עדכון התוכנה הראשון ל-"Pokemon Legends: Arceus", שהושק לפני מספר שבועות בלבד. העדכון מוסיף עוד משימות ופיצ'רים למשחק. לפוקימון יש בימינו גם נוכחות חזקה בעולם משחקי המובייל: משחק המציאות הרבודה "פוקימון גו" עדיין פופולרי ביותר, שש שנים לאחר שהושק. נינטנדו הבטיחה כי המשחק יעודכן גם כן, ופוקימונים נוספים יצטרפו אליו.
1 צפייה בגלריה
מתוך "pokemon: scarlet and violet"
מתוך "pokemon: scarlet and violet"
מתוך "pokemon: scarlet and violet"
(נינטנדו)
בשנה האחרונה, נינטנדו הגבירה את קצב השקת המוצרים במותג הפוקימון שלה: בחודש נובמבר, החברה השיקה גרסה מחודשת למשחק "פוקימון: יהלום ופנינה", ובחודש שעבר את "Pokemon Legends: Arceus". זה לא מפתיע, בהתחשב בכך שפוקימון הכניס לאורך השנים 90 מיליארד דולר. זה המותג המכניס ביותר בכל הזמנים והוא מעולם לא היה חזק מכפי שהוא כיום.