סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

חברת הסייבר Eureka גייסה 8 מיליון דולר מ-YL Ventures

הפתרון של אאוריקה מאפשר בין השאר מיפוי של כלל מאגרי הנתונים הקיימים בארגון המפוזרים על פני פלטפורמות ענן מרובות. המנכ"לית ליאת חיון: "הפתרונות הקיימים מגבילים מהותית את היכולת של צוותי הסקיוריטי להגן על הדאטה בארגון"

חברת הסייבר אאוריקה (Eureka), גייסה 8 מיליון דולר בסבב סיד בהובלת קרן ההון סיכון YL Ventures ובהשתתפות סמנכ"לי אבטחת מידע בחברות גלובליות ויזמי סייבר מובילים.
החברה הוקמה על ידי ליאת חיון (מנכ״לית), לשעבר סמנכ״לית ניהול מוצר בפאלו אלטו נטוורקס (Palo Alto Networks), ואסף וייס (סמנכ״ל טכנולוגיות), לשעבר מנהל פיתוח בכיר במיקרוסופט ובפאלו אלטו נטוורקס. שניהם יוצאי יחידה טכנולוגית של חיל המודיעין, בוגרי קורס תלפיות ובמהלך שירותם הצבאי קיבלו את פרס ביטחון ישראל על פועלם.
הפתרון של אאוריקה מאפשר מיפוי של כלל מאגרי הנתונים הקיימים בארגון המפוזרים על פני פלטפורמות ענן מרובות, הגדרה ויישום של מדיניות אבטחת מידע וניהול סיכונים, תוך התאמה לדרישות הרגולציה המשתנות והפחתת הסיכון לאובדן מידע רגיש של הארגון.

1 צפייה בגלריה
משמאל ליאת חיון מנכ"לית Eureka אסף וייס סמנכ״ל טכנולוגיות אאוריקה
משמאל ליאת חיון מנכ"לית Eureka אסף וייס סמנכ״ל טכנולוגיות אאוריקה
מימין: אסף וייס סמנכ״ל טכנולוגיות וליאת חיון מנכ"לית Eureka
(צילום: אריק סולטן)

בסבב הסיד השתתפו גם בכירים בתעשיית הסייבר העולמית לרבות עדנה קונווי (סמנכ״לית אבטחה וסיכון של מוצרי Azure במיקרוסופט), דייוויד האניגן (מנהל אבטחת מוצר בגוגל קלאוד), אנדי אליס (לשעבר סמנכ״ל אבטחת מידע ב-Akamai Technologies), מרטן ון הורנביק (סמנכ״ל אבטחת מידע ב-Zendesk) וכן יזמי סייבר בכירים כגון אסף רפפורט (מייסד שותף ומנכ״ל Wiz), בן ברנשטיין (מייסד שותף ומנכ״ל טוויסטלוק שנרכשה על-ידי פאלו אלטו נטוורקס) ושי מורג (מייסד שותף ומנכ״ל Ermetic).
״הפתרונות הקיימים בשוק מבוססים על תהליכים ידניים ומוצרים ממוקדים שאינם מתאימים לצמיחה מהירה ולנפח הדאטה הקיים בענן", אומרת המנכ"לית חיון. ״תהליכים אלו מגבילים בצורה מהותית את היכולת של צוותי הסקיוריטי להגן על הדאטה בארגון, מפני שאין להם ראייה כוללת או מנגנוני יישום ואכיפה בקנה מידה רחב על כלל סביבות הענן. הפתרון שלנו נועד לאפשר לצוותי הסקיוריטי למקסם את יכולות הניהול והשליטה שלהם על מנת לוודא כי כלל המידע הקיים בארגון מזוהה, מנוהל ומאובטח על ידי המנגנונים והמדיניות הרלוונטית וכך ניתן יהיה למנוע דליפות ואובדן מידע שיובילו לפגיעה קשה בעסקים".