סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

שנתיים בלבד מהקמתה: Dealtale הישראלית נמכרת ל-Vianai האמריקאית

חברת Vianai רוכשת את דילטייל הישראלית שגייסה 1.7 מיליון דולר בלבד. סכום הרכישה מוערך בלמעלה מ-20 מיליון דולר. הפלטפורמה של דילטייל מאפשרת לנתח מידע על לקוחות ללא כתיבת שורת קוד אחת

חברת ויאנאי (VIANAI) מסן פרנסיסקו רוכשת את חברת דילטייל (Dealtale) הישראלית שהוקמה לפני שנתיים בלבד. סכום העסקה לא פורסם, אך מוערך על ידי כלכליסט בלמעלה מ-20 מיליון דולר במזומן. דילטייל נוסדה על ידי אריאל גייפמן (מנכ"ל), עדי מזרחי, אבירן משה וניר גולדברג, וגייסה עד כה כ-1.7 מיליון דולר בלבד מ-Hyperwise Ventures וממספר משקיעים פרטיים.
הפלטפורמה של דילטייל מאפשרת לנתח מידע על לקוחות מעשרות מקורות מידע שונים, ללא כתיבת שורת קוד אחת. מערכות החברה מאפשרות לצוותים שאינם טכניים לקבל תובנות מעמיקות בצורה מהירה ויעילה. עם הרכישה, המערכת של דילטייל תשולב עם הטכנולוגיה של ויאנאי. כמו כן, ויאנאי תרחיב את מרכז הפיתוח שלה בארץ ותגייס עוד עשרות עובדים שיצטרפו ל-35 עובדי החברה כיום.

1 צפייה בגלריה
צוות דילטייל
צוות דילטייל
צוות דילטייל
(צילום: תומר לשר)

ויאנאי, שגייסה 190 מיליון דולר מסופטבנק, ג'רי יאנג (מייסד יאהו!) ושורת משקיעים מובילים, הוקמה על ידי ד"ר וישאל סיקה (Dr. Vishal Sikka), המנכ"ל לשעבר של ענקית הטק Infosys (המעסיקה למעלה מרבע מיליון עובדים), ולשעבר מנהל הטכנולוגיות הראשי (CTO) של SAP.
ד״ר וישל סיקה, מנכ"ל ויאנאי: "בשלוש השנים האחרונות, הצוות הישראלי של ויאנאי עבד קשה כדי להביא את הטכנולוגיה שפיתחנו, Human-Centered AI, בעיקר סביב הטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום כמו Causal Intelligence, לשוק על מנת לחזק את הקשר עם הלקוח. דילטייל מאפשרת לנו לצאת עם קטגוריה חדשה שאנו קוראים לה Revenue Science".
אריאל גייפמן, מנכ"ל מייסד Dealtale: "ויאנאי מהווה את השותף האידיאלי כדי לאפשר למשתמשים עסקיים להפוך את הדאטה שלהם ליתרון עסקי כלכלי. אנו שמחים להצטרף למהפכת ה-Revenue Science שאותה מובילה Vianai ולסייע לחברה להגיע לשיאים חדשים. החברה, הפועלת עתה מהרצליה, מגייסת עשרות עובדים חדשים על רקע הביקוש העצום לפתרונותיה".