סגור
הדמייה טבעת חכמה סמסונג
הדמיית הטבעת החכמה של סמסונג (צילום: Miror Pro/Youtube)

אחרי הטלפון והמשקפיים: סמסונג תחשוף טבעת חכמה בכנס המובייל בברצלונה

זו תהיה הפעם הראשונה שבה תציג החברה את הגלקסי רינג, זאת לאחר שחשפה אותה בקצרה בהשקת מכשיר הסמארטפון גלקסי 24S. סמסונג לא חשפה הרבה פרטים על הטבעת, כולל מחירה, מתי תושק ומה בדיוק תכלול, אך כן חשפה כי זו תתמקד בנושאי בריאות ותכלול מעקב אחרי מדדים בגוף

אחרי הטלפון והמשקפיים סמסונג מתכוונת לחשוף את הטבעת החכמה הראשונה שלה. בסוכנות בלומברג דיווחו כי ענקית הטכנולוגיה תחשוף את הטבעת בכנס המובייל העולמי בברצלונה.
זו תהיה הפעם הראשונה שבה תציג החברה את הטבעת – גלקסי רינג (Galaxy Ring) – זאת לאחר שחשפה אותה לזמן קצר במצגת שערכה בחודש שעבר בעת השקת מכשיר הסמארטפון החדש גלקסי 24S. בהצהרה שפרסמה סמסונג זו הסבירה כי הטבעת מעניקה למשתמשים חוויה אישית ופשוטה הודות להתפתחויות בטכנולוגיה בינה מלאכותית. מעבר לכך לא חשפו בחברה פרטים רבים על הטבעת, כולל מחירה, מתי תושק ומה בדיוק תכלול.
בנוסף לטבעת, סמסונג תציג בכנס גם מאפיינים חדשים בנושאי בריאות לסדרת השעונים החכמים גלקסי ווץ' 6. המאפיינים יהפכו זמינים לציבור בחודשים הבאים. כנס המובייל העולמי בברצלונה נפתח מחר (ב') ויימשך עד יום חמישי.
מהמעט שחשפו על כה בסמסונג הובן כי הטבעת תתמקד בנושאי בריאות ותכלול מאפיינים למעקב אחרי מדדים שונים בגוף. זאת ככל הנראה מכיוון שהמאפיינים הללו למעקב אחר הבריאות והמדדים בגוף הפכו לפופולריים בסמארטפונים ובשעונים החכמים. עד כדי כך שבסמסונג, אפל וגוגל משתמשים במאפיינים הללו כדי למשוך ולשמור על לקוחות. כך למשל, אפל עובדת כבר שנים על פיתוח קורא רמות סוכר שלא ידרוש דקירה, ויסייע למיליוני חולי הסכרת ברחבי העולם.
בנוגע לעיצוב הטבעת, ב-CNET דיווחו כי ככל הנראה היא תגיע בשלושה צבעים לבחירה: כסוף, אפור כהה וזהב. לפי הדיווחים, הטבעת תוצע כנראה בשמונה מידות שונות. העיצוב יהיה קרוב לוודאי פשוט ויזכיר טבעת נישואים רגילה של גברים. ב-CNET דיווחו עוד כי הטבעת תפעל, לפחות בשלב הראשון, רק בתיאום עם מערכת ההפעלה אנדרואיד.