סגור

הישראלי עמרי מורגנשטרן מונה למנכ"ל ענקית התיירות Agoda

מורגנשטרן, בוגר תוכנית תלפיות של חיל האוויר, עבד כסמנכ"ל התפעול של החברה בצמידות למנכ"ל היוצא. מנכ"ל בוקינג הולדינגס, שאגודה נמצאת בבעלותה: "לעמרי היה תפקיד קריטי בניהול המוצרים ושירותי החברה. אני מצפה להמשך התנופה תחת הנהגתו"

עמרי מורגנשטרן הישראלי מונה לתפקיד מנכ"ל חברת התיירות אגודה (Agoda). הוא ייכנס לתפקיד ב-1 ביולי. מורגנשטרן משמש כסמנכ"ל התפעול של החברה מיולי 2018, ובמסגרת התפקיד עבד בצמידות למנכ"ל היוצא ג'ון בראון.
אגודה נמצאת בבעלות בוקינג הולדינגס, הספקית הגדולה בעולם של הזמנת חופשות מקוונות ושירותים נלווים. בבעלות החברה המותגים Booking.com, פרייסליין, KAYAK ואופן טייבל.
"ג'ון תרם רבות להתרחבות המתמשכת של אגודה ולהצלחתה בשנים בהן כיהן בראש החברה", מסר בתגובה גלן פוגל, מנכ"ל בוקינג הולדינגס. "העסק ימשיך להרוויח מהידע והמומחיות שלו, ואנחנו נרגשים לברך את עמרי כמנכ"ל החדש של אגודה".
1 צפייה בגלריה
מנכ"ל ענקית התיירות אגודה עמרי מורגנשטרן
מנכ"ל ענקית התיירות אגודה עמרי מורגנשטרן
מנכ"ל ענקית התיירות אגודה עמרי מורגנשטרן
(צילום: אתר AGODA)
עוד הוסיף: "לאורך השנים לעמרי היה תפקיד קריטי בניהול המוצרים והשירותים המוצעים באגודה כמנהל המוצר הראשי וכסמנכ"ל הכספים. הידע והניסיון שלו בעסק הם ברמה, ואני מצפה להמשך התנופה של אגודה תחת הנהגתו".
מורגנשטרן, בוגר תוכנית תלפיות של צה"ל, סיים בהצטיינות תואר ראשון בפיזיקה, מדעי המחשב ומתמטיקה באוניברסיטה העברית' ומחזיק בתואר שני בפיזיקה מאוניברסיטת תל אביב. הוא הצטרף לחברה ב-2014 כמנהל מוצר, אלגוריתמים ומערכות למידה, ובהמשך קודם לסגן נשיא של פיתוח מוצר ולמנהל מוצר. ב-2018 הפך לסמנכ"ל הכספים. הוא ממייסדי קליקה, ושימש כמנכ"ל החברה שהתמחתה במקסום השיווק המקוון. החברה נרכשה על ידי בוקינג הולדינגס ב-2014.