סגור
מרק צוקרברג חוגג יום הולדת 40
מארק צוקרברג חוגג יום הולדת 40 (צילום: Zuck@Instagram)

הילד בן 40: מארק צוקרברג חגג יום הולדת עגול עם ביל גייטס

לכבוד האירוע שחזרה עבורו אשתו מקומות מהילדות כולל חדר המעונות שלו בהרווארד, שם גר לפני שנשר מהלימודים לטובת הקמת פייסבוק; ביל גייטס, שנשר גם הוא מהרווארד, השתתף בחגיגות; "אסיר תודה על 40 השנים הראשונות שלי", כתב בפוסט באינסטגרם; צוקרברג הוא האדם הרביעי העשיר בעולם עם הון של 165 מיליארד דולר

מייסד פייסבוק מארק צוקרברג חגג אתמול (ג') יום הולדת 40. לכבוד האירוע שחזרה עבורו אשתו פריסליה חדרי שינה מהעבר שלו, כולל את חדר המעונות שלו מהרווארד לפני שנשר מהלימודים. אורח הכבוד והמעט מפתיע במסיבה היה ביל גייטס, שצולם משתופף על ספה אדומה קטנה לצידו של צוקרברג במה שאמור להיות חדר המעונות שלו. בדומה לצוקרברג גם גייטס למד בהרווארד אך נשר ממנה כדי להקים את מיקרוסופט.
"אסיר תודה עבור 40 השנים הראשונות שלי! פריסליה ארגנה עבורי מסיבה קטנה ויצרה מחדש כמה מקומות שגרתי בהם בעבר", כתב צוקרברג בפוסט באינסטגרם, אפליקציית מדיה חברתית נוספת שבבעלות מטא.
חדרים נוספים מימיו המוקדמים של צוקרברג ששוחזרו לכבוד האירוע כוללים את חדר הילדות שלו, הדירה הראשונה שלו ופיצריה שלפי צוקרברג הוא "פחות או יותר חי בה בתקופת הלימודים".
1 צפייה בגלריה
מרק צוקרברג חוגג 40 עם ביל גייטס
מרק צוקרברג חוגג 40 עם ביל גייטס
מרק צוקרברג חוגג 40 עם ביל גייטס
(צילום: Zuck@Instagram)
צוקרברג למד באוניברסיטה היוקרתית בשנים 2002 ועד 2004, אך נשר מהלימודים לפני סיום התואר כדי להקים את פייסבוק. ב-2012 הונפקה החברה והוא מחזיק ב-13% ממנה ומכהן בה כמנכ"ל. לפני שלוש שנים הוא הוביל לשינוי שמה למטא, והחברה כוללת היום גם את אפליקציית ההודעות ווטסאפ, בנוסף לפייסבוק ואינסטגרם.
בתמונות שהעלה לאינסטגרם לובש צוקרברג חולצה שחורה עם הכיתוב Carthago delenda est בלטינית, שפירושו "יש להרוס את קרטגו" – ציטוט של קאטו הזקו. לפי הסיפורים, צוקרברג ציטט את המשפט הזה ב-2016, ביום שבו גוגל השיקה את גוגל פלוס.
פוסט יום ההולדת של צוקרברג כלל תמונות שלו עם בנותיו ואשתו והסתיים בסרטון ברכות מצד חברים ובני משפחה קרובים על רקע השיר In Da Club של 50 סנט.
בגיל 40 מוערך צוקרברג ב-165.6 מיליארד דולר, כך לפי מגזין פורבס והוא האדם הרביעי העשיר בעולם. עם זאת, צוקרברג ואשתו התחייבו לתרום 99% מהונם. בשנים האחרונות ואולי כהכנה למשבר גיל 40 החל צוקרברג לטפח תחביבים חדשים, ביניהם גידול בקר בחווה בהוואי ואמנויות לחימה.