סגור

פישר פרייס משיקה גרסה אמיתית לטלפון המשחק האיקוני שלה

לכבוד 60 שנה לטלפון האיקוני שלה היא תשיק מהדורה מוגבלת בעלת יכולת להתממשק עם סמארטפון ולשמש כדיבורית בלוטות'. וכמה עולה התענוג?

אם אתם רוצים להסביר לילדים או לנכדים איך זה היה פעם כשהיינו צריכים לחייג בטלפון עם חוגה כדי להתקשר למישהו, אז הגאדג'ט הבא הוא בדיוק בשבילכם. פישר פרייס הודיעה שלכבוד 60 שנות ה-Chatter Phone האיקוני שלה היא תשיק מהדורה מוגבלת בעלת יכולת להתממשק עם סמארטפון ולשמש כדיבורית בלוטות'.
הצעצוע עצמו לא השתנה הרבה ב-60 השנים האחרונות, למעט עדכוני עיצוב כדי לתת לו מראה מודרני יותר. ואולם בחברה לא ויתרו עד היום על החוגה או על השפופרת שכבר לא מוצאים כמעט בשום טלפון בימינו. הוא עדיין מתגלגל קדימה ואחורה ומגלגל עיניים תוך כדי, אבל עכשיו תהיה לו גרסת בלוטות' עם חיבור אוזניות אמיתי וסוללה.

1 צפייה בגלריה
טלפון פישר פרייס דיבורית בלוטות' סמארטפונים
טלפון פישר פרייס דיבורית בלוטות' סמארטפונים
טלפון של פישר פרייס
(מקור: צילום מסך)
כפי שניתן להבין מדובר למעשה בסוג של דיבורית - אבל כאן החוגה יכולה לשמש להזנת מספר הטלפון אליו אנחנו מתקשרים. זאת אומרת שאם אתם לא זוכרים את המספר בעל פה, לא תוכלו להשתמש בו. ניתן גם לענות לשיחות נכנסות על ידי הרמה של השפופרת או אפילו על ידי הפעלת הרמקול המובנה. הכפתור של הפעלת הרמקול הוא אגב אחד הרמזים היחידים שמדובר במכשיר שאינו לגמרי צעצוע.
כמובן שכדי לסיים את השיחה תוכלו פשוט להחזיר את השפופרת לעריסה שלה, בדיוק כמו בטלפונים "של פעם". אם אתם סובלים מבעיות קשב וריכוז הוא אפילו יכול להחליף פידג'ט כי קשה מאוד לעמוד בפני הסיפוק של להסיע אותו קדימה ואחורה תוך כדי שיחה. הסוללה המובנית מספיקה ל-9 שעות שיחה או 72 שעות המתנה. הטעינה מתבצעת דרך שקע מיקרו-USB - אבל כבר אמרנו שמדובר במכשיר בעל דימוי ישן.
אם אתם רוצים להשיג אותו תצטרכו להוציא 60 דולר, פי 6 ממחירו של הצעצוע המקורי. בינתיים הוא יימכר באתר של בסט ביי, אבל אם הוא יהפוך ללהיט, יכול להיות שתוכלו לרכוש אותו בעוד אכסניות. בכל מקרה שימו לב שלא מדובר בצעצוע אלא יותר במוצר נוסטלגי למי שמתגעגע לימים פשוטים יותר בהם לא היה ניתן להשיג מישהו אם הוא לא היה בבית או במשרד ליד מכשיר טלפון קווי.