סגור

גייטס נגד גייטס: עורכי הדין של האלפיון התחילו לספור את הכסף

השניים, שלא חתמו על הסכם ממון, שכרו עורכי דין שייצגו אותם בהליך הגירושים, בהם כאלה שייצגו את מארק צוקרברג ואת ג'ף בזוס וגרושתו מקנזי סקוט


ביל ומלינדה גייטס שכרו כמה מעורכי הדין המובילים בארה"ב כדי לייצג אותם בהליכי הגירושים – שניים מהם סייעו לנהל את הסדר הפרידה בין ג'ף בזוס למקנזי סקוט.


השניים הודיעו על הפרידה ביום שני, באמצעות ציוץ בטוויטר, לאחר 27 שנות נישואים. "אנו לא מאמינים שנוכל לצמוח יחד כזו בשלב הבא של החיים שלנו", נאמר בהודעה.

1 צפייה בגלריה
ביל מלינדה גייטס מתגרשים 1
ביל מלינדה גייטס מתגרשים 1
ביל ומלינדה גייטס
(בלומברג)
מלינדה גייטס הגישה ביום שני בקשה לגירושים בבית משפט גבוה בסיאטל, במדינת וושינגטון. בבקשה שהגיעה לידי אתר TMZ נאמר כי הנישואים של השניים "נשברו באופן שאינו ניתן לתיקון".
הבקשה מלמדת עוד שהשניים לא חתמו על הסכם ממון לפני הנישואים, ושהם כן חתמו על הסכם פרידה שכולל חלוקת נכסים. מהמסמך ניתן ללמוד על עורכי הדין בעל הפרופיל הגבוהה שמייצגים את ביל ומלינדה בהליכים.
ברשימת עורכי הדין המייצגים את מלינדה נמצאת גם שרי אנדרסון (Sherri Anderson), אשר לפי דיווחים ייצגה את ג'ף בזוס בהלך הגירושים ממקנזי סקוט ב-2019.
צוות עורכי הדין שמייצגים את ביל בהליך הפרידה כולל בין השאר את טד בילבה (Ted Billbe), שייצג את מקנזי בהליך האמור. שם בולט נוסף הוא עו"ד רונלד אולסון (Ronald Olson), המכהן גם כחבר דירקטוריון בחברת האחזקות ברקשייר האת'ווי של וורן באפט.
אולסון העניק בעבר שירותים משפטיים לכמה מהדמויות הבכירות בוול סטריט, כולל מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג ומייסדי גוגל לארי פייג' וסרגיי ברין.