$
נדל"ן עולמי

בעיצומה של סערת הקורונה: ביל ומלינדה גייטס קנו בית על החוף תמורת 43 מיליון דולר

תקופת ההסתגרות בבית אמורה להיות קלה קצת יותר לזוג גייטס, שרכשו לעצמם וילה בסן דייגו. המוכרת היא מדליין פיקנס, אלמנתו של המיליארדר טי. בון פיקנס, והנכס כולל 6 חדרי שינה, ג'קוזי שיכול להכיל עד 10 אנשים, חצר הפונה לאוקיינוס ובריכה. גייטס עלה לאחרונה לכותרת לאחר שפורסם כי חזה את המגיפה העולמית

שירות כלכליסט 09:0825.04.20

אנשים ברחבי העולם נאלצים להסתגר בבתים שלהם, וכך גם ביל ומלינדה גייטס; אך הזוג רכש לעצמו בית חדש, שאמור להקל קצת את החוויה. גייטס, האדם השני העשיר בעולם, שילם עבור וילה על החוף של סן דייגו 43 מיליון דולר, באחת מעסקאות הנדל"ן היקרות שתועדו באיזור.

 

 

 צילום: realtor.com

 

על פי אתר הנדל"ן Realtor.com, העסקה נסגרה בסוף מרץ והמוכרת, שביקשה במקור עבור הנכס 48 מיליון דולר, היא מדליין פיקנס, אלמנתו של המיליארדר טי. בון פיקנס.

 

הווילה כוללת 6 חדרי שינה ומתפרסת על פני 540 מ"ר. הנכס כולל גם ג'קוזי שיכול להכיל עד 10 אנשים, חצר הפונה לאוקיינוס ובריכה.

 

 צילום: realtor.com
 צילום: realtor.com

 

 צילום: realtor.com

 

גייטס, ממייסדי מיקרוסופט, עלה לאחרונה לכותרת לאחר שפורסם כי חזה את המגיפה העולמית. "אנחנו מציינים 100 שנה להתפרצות השפעת הספרדית, ולו תחזור מגפה כזו, היא תתפשט הרבה יותר מהר הפעם, בהינתן היקף הנסיעות בעולם", כתב בשנה שעברה באתר רדיט. בדומה, בחודש שעבר העריך כי הודות לאמצעים כמו סגר ובדיקות מרובות נגיף הקורונה יחלוף תוך עשרה שבועות לכל היותר.

 צילום: realtor.com

 

 צילום: realtor.com
 צילום: realtor.com

 

הווילה בקליפורניה מצטרפת לפוטרפוליו הנדל"ן הרחב של בני הזוג. בנוסף לאחוזה במדינת וושינגטון, שם הם מבלים את מרבית זמנם, ב-2014 קנה גייטס אחוזה וחוות סוסים בסנטה פה עבור 18 מיליון דולר.  

x