סגור

מוניקה לוינסקי כבשה את טוויטר עם ציוץ ללא מילים

לא פחות מ-245 אלף לייקים ו-43 אלף ריטוויטים הוענקו לתשובתה של לוינסקי לשאלה "מה הדבר הכי מסוכן ולא מתגמל שעשית אי פעם?"; על זה נאמר - אימוג'י אחד שווה אלף מילים

מוניקה לוינסקי כבשה את טוויטר עם ציוץ ללא מילים, שעד כה זכה ל-245 אלף לייקים ול-43 אלף ריטוויטים.מה הדבר הכי מסוכן ולא מתגמל שעשית אי פעם? כאשר אפליקציית UberFacts שאלה את השאלה הזאת אתמול (ו') בבוקר, לוינסקי ענתה באימוג'י ששווה אלף מילים - "עיניים", המשמש לפעמים כדי לבטא השתהות או הימנעות ממענה על שאלה לא נוחה.


לוינסקי התפרסמה ב-1998 כמתמחה בבית הלבן שניהלה רומן עם הנשיא דאז ביל קלינטון. הנשיא טען "לא קיימתי יחסי מין עם האישה הזו", ובהמשך נגרר להליך הדחה על ידי בית הנבחרים באשמת עדות שקר. רק לאחר מכן זוכה בסנאט.
לוניסקי עבדה במשך שנים להפוך את מה שאירע לה לפלטפורמה למלחמה בבריונות ובהטרדה מינית ברשת. "זו היתה מפולת של כאב והשפלה. אני לא גאה בכל הבחירות שעשיתי בחיי, אבל אני גאה במי שאני. אני לא מתביישת במי שאני", אמרה בראיון לג'ון אוליבר ב-2019.

1 צפייה בגלריה
מוניקה לוינסקי 2017
מוניקה לוינסקי 2017
מוניקה לוינסקי
(צילום: רויטרס)

אך חלק מהצלחתה נבע גם מפוסטים שמכילים ביקורת עצמית כמו האחרון. ביולי 2019 היא ענתה לשאלה "מה העצה הגרועה ביותר שקיבלת אי פעם?" וכתבה: "התמחות בבית הלבן תהיה מדהימה לקורות החיים שלך".
אחרים ענו לשאלה שהופנתה על ידי אובר פאקטס תשובות פחות משעשעות כמו "להתחתן" או "להיות עובד חיוני בתחילת מגפת הקורונה". אך אחת התשובות השכיחות ביותר היתה לקיחת הלוואת סטודנטים כדי לרכוש תואר ראשון או שני בתקווה למשכורת טובה בעתיד, הימור שלא תמיד השתלם. החוב הכולל של אמריקאים להלוואות סטודנטים עומד היום על 1.6 טריליון דולר, ואמור לחזור להיגבות לאחר שהוקפא במהלך המגפה.