סגור

מכבי תל אביב בכדורסל חתמה על הסכם שת"פ מסחרי עם אשמורת

במסגרת ההסכם בין אלופת ישראל למועדון ההטבות של הסתדרות המורים, המונה כיום למעלה מ-170 אלף חברים, לעובדי ההוראה תהיה אפשרות לרכוש כרטיסים מסובסדים למשחקים. לפי הערכות, אלפי כרטיסים בשווי של למעלה ממיליון שקלים יימכרו באמצעות אשמורת

מכבי תל אביב בכדורסל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה מסחרי עם אשמורת, מועדון ההטבות של הסתדרות המורים שמונה כיום למעלה מ-170 אלף חברים.
במסגרת ההסכם בין אלופת ישראל להסתדרות המורים, לעובדי ההוראה תהיה אפשרות לרכוש כרטיסים למשחקים בסבסוד של "אשמורת", כשהמטרה היא לאפשר זאת גם במשחקי החוץ של הקבוצה. לפי הערכות, אלפי כרטיסים בשווי של למעלה ממיליון שקלים יימכרו באמצעות אשמורת.
בהסכם נכללות גם פעילויות ותחרויות נושאות פרסים למנהלים וצוותי ההוראה במוסדות החינוך, כולל הגרלה על כרטיס טיסה למשחק יורוליג עם הקבוצה. תהיה גם הזדמנות להשתלמות מיוחדת לצוותי ההוראה במקצוע החינוך הגופני עם צוות הכושר והפיזיו של מכבי תל אביב.
1 צפייה בגלריה
יפה בן דוד מזכלית הסתדרות המורים 10.8.19
יפה בן דוד מזכלית הסתדרות המורים 10.8.19
יפה בן דוד
(צילום: ראובן קפוצינסקי)
"שיתוף הפעולה הזה חשוב לנו מאוד דווקא בגלל שמדובר בהתקשרות עם צוותי הוראה ומנהלים ברחבי הארץ", אמר עדלי מרכוס, מנכ"ל מועדון הכדורסל מכבי Playtika תל אביב. "בימים אלה, שהתלמידים חוזרים ללימודים, ובתוך תקופת מגיפה שמאתגרת את כולנו מכל הבחינות, כולנו צריכים לחבק את צוותי ההוראה והמנהלים ולהעריך אותם על העבודה שנעשית עם הילדים ובני הנוער". יפה בן דויד, מזכ"לית הסתדרות המורים, מסרה: "שיתוף הפעולה הזה יאפשר לחברי הסתדרות המורים ולמשפחותיהם להינות ממשחקי כדורסל כחלק מניהול שגרת חיים בטוחה בצל הקורונה".
"שיתוף הפעולה הזה חשוב לנו מאוד דווקא בגלל שמדובר בהתקשרות עם צוותי הוראה ומנהלים ברחבי הארץ", אמר עדלי מרכוס, מנכ"ל מועדון הכדורסל מכבי תל אביב. "בימים אלה, שהתלמידים חוזרים ללימודים, ובתוך תקופת מגיפה שמאתגרת את כולנו מכל הבחינות, כולנו צריכים לחבק את צוותי ההוראה והמנהלים ולהעריך אותם על העבודה שנעשית עם הילדים ובני הנוער, והמעטפת שהם יקבלו לאחר תקופות ממושכות בבית ומחוץ למסגרות".
ארי שטיינברג מנכ"ל אשמורת מבית הסתדרות המורים, הוסיף: "שמחים מאוד לשתף פעולה עם המועדון האגדי, ומודים על ההתגייסות עבור עובדי ההוראה שנמצאים בחזית המערכת המורכבת והחשובה בישראל למען החינוך של ילדינו. אנחנו שמים את בריאות הגוף, הנפש והפעילות הספורטיבית בראש מעיינינו והכנו ביחד פעילויות נהדרות ויצירתיות שיספקו ערך מוסף משמעותי, חדשני וחווייתי עבורם שטרם נראה כמותו".