סגור
קניון רמת אביב של מליסרון בתל אביב
קניון רמת אביב של מליסרון בתל אביב (צילום: שאול גולן)

מליסרון תעניק הקלות בשיעור 25% לחנויות בקניונים שבבעלותה

החברה גם תאפשר פריסה של יתרת התשלום לשלושה תשלומים חודשיים שווים וכן תיתן הנחה של 25% בדמי הניהול. בכך מצטרפת מליסרון לביג ולעזריאלי שהודיעו על הקלות לשוכרים

אחרי ביג ועזריאלי, גם קבוצת הנדל"ן מליסרון מציעה הקלות לשוכרי הקניונים שבהעלותה. על פי המתווה, הקבוצה תעניק לחנויות הקמעונאיות בקניונים ובמרכזים הפתוחים הנחה בשיעור של 25% מדמי השכירות בגין חודש נובמבר 2023 ותאפשר פריסה של יתרת התשלום לשלושה תשלומים חודשיים שווים, החל מה-10.11. עוד הודיעה החברה כי תיתן הנחה של 25% בדמי הניהול.
במכתב שנשלח היום (ה) לשוכרים ציינה מליסרון כי העיקרון המנחה את החברה הוא כי יש לשאת בנטל באופן משותף וכי עליו להתחלק בין המדינה, המשכיר והשוכר.
"החברה מקווה ומאמינה שההמשלה תשקיע את התשומות הנחוצות לשם שיקום המשק, ושהגורמים הרלוונטיים במדינת ישראל, בדגש על משרד האוצר, ידאגו לפיצוי העסקים שנפגעו ונפגעים בהליך סדור ומהיר", מסרה החברה.
מליסרון מצטרפת לקבוצת ביג שהודיעה מוקדם יותר השבוע כי לא תגבה שכר דירה בסיסי עבור החודשים אוקטובר נובמבר אלא רק אחוז מהפדיון בנוסף לדמי ניהול. קבוצת עזריאלי הודיעה לשוכרים כי תדחה את תשלום שכר הדירה עבור חודש נובמבר ותפרוס את תשלומי דמי הניהול עבור אותו חודש.
גם חברת הנדל"ן meex שבבעלות חצי חינם שמפעילה מתחמי קניות בהוד השרון, חולון, ראשל"צ, רחובות, פתח תקווה ואשדוד הודיעה כי היא לא תחייב את השוכרים בתשלום שכר דירה ודמי ניהול עבור חודש אוקטובר.