סגור

שטראוס פותחת סניפים נוספים לרשת בתי הקפה בינז

ל”כלכליסט” נודע כי החברה השיקה ב-M Tower בבאר שבע סניף רביעי למותג הקפה בינז בהשקעה של כמיליון שקל, ונערכת כבר לפתוח סניפים נוספים

יצרנית המזון שטראוס ממשיכה לחתוך את המתווכים ולהעמיק את המכירות הישירות מול צרכנים. שלוש שנים אחרי שהשיקה את קפה בינז, מקדמת שטראוס את המותג באמצעות פתיחת בתי קפה. ל”כלכליסט” נודע כי החברה השיקה ב־M Tower בבאר שבע סניף רביעי למותג הקפה בינז בהשקעה של כמיליון שקל, ונערכת כבר לפתוח סניפים נוספים.
שטראוס שולטת בשוק הקפה בישראל עם מותג עלית ושותפה גם באחת מחברות הקפה הגדולות בעולם. המותג בינז שפיתחה מציע מכונת קפה, הטוחנת במקום את הפולים, בעסקה המבוססת על רכישה קבועה של פולים. במקביל, החברה נערכת להשיק מכונת קפה מתקדמת יותר, המאפשרת הכנת קפוצ’ינו מפולים שנטחנו במקום, בלחיצת כפתור.
בכדי להעלות את המודעות למותג, השיקה החברה ב־2018 בית קפה בנמל התעופה בן גוריון. בהמשך הורחב המהלך עם השקת 2 סניפים נוספים במגדלי משרדים בתל אביב וברמת גן. מיקומים אלו נועדו לאפשר חשיפת המותג לקהלים שבחברה מעריכים שיכולים להוות לקוחות פוטנציאליים, שיאמצו את המוצר. בנוסף, הקפה משווק בכ־30 בתי קפה וכן בבית המלון דן קיסריה.
1 צפייה בגלריה
אלעד קומיסר מנכ״ל שטראוס קפה ישראל
אלעד קומיסר מנכ״ל שטראוס קפה ישראל
אלעד קומיסר, מנכ״ל שטראוס קפה ישראל
לשטראוס כבר יש ניסיון עבר בניהול רשתות בתי קפה: היא היתה בעלת קשת מקס ברנר, ששטראוס מכרה לזכיינים ב־2017 תמורת 18 מיליון שקל. אז מסרה שטראוס כי החליטה להתמקד בעסקי הליבה של הקבוצה.