סגור

מתחתנים? בנק הפועלים משיק שירות לפתיחת חשבון זוגי בקלות

בנק הפועלים פותח את עונת החתונות ומציג קמפיין חדש לפתיחת חשבון משותף באמצעות אפליקציית OPEN בכיכובם של עברי לידר והשחקנית שני קליין

בנק הפועלים משיק שירות חדשני לפתיחת חשבון בנק זוג משותף באפליקציית OPEN, בתהליך דיגיטלי מלא, ללא תלות בבנקאי או במוקד טלפוני. בנוסף, יינתנו הטבות ייחודיות לזוגות מתחתנים שמצטרפים דרך האפליקציה.
"בדקנו את הצרכים של הלקוחות שלנו, אילו חלומות הם רוצים להגשים ואיך נוכל להקל עליהם. אין ספק שחתונה היא אחד הצמתים החשובים ביותר בחיינו", כך לדברי גלית פולק, מנהלת מחלקת תקשורת שיווקית בבנק הפועלים.
2 צפייה בגלריה
מתוך קמפיין בנק הפועלים עם עברי לידר
מתוך קמפיין בנק הפועלים עם עברי לידר
מתוך הקמפיין
(דורון ברסקי)
"כשנודע לנו שעברי לידר מתכוון להוציא שיר שמח בנושא החתונות, חיכנו שהאולמות ייפתחו, ונוכל יחד להפיק קמפיין המראה את החלק של בנק הפועלים בנקודת ההחלטה החשובה הזו", מסבירה פולק.
בקליפ המשעשע לידר מופיע יחד עם השחקנית שני קליין בסינגל "שמח" המראה זוג ביום חתונתם. במהלך הסרטון הם פותחים חשבון בנק משותף, באמצעות "פועלים OPEN".
זוגות מתחתנים המעוניינים לפתוח חשבון יוכלו להוריד את אפליקציית OPEN, לפתוח חשבון בקלות מכל מקום ובכל שעה, בטכנולוגיה חדשנית של זיהוי פנים. כששני בני הזוג אף אינם חייבים להיות יחדיו בעת פתיחת החשבון. לאחר פתיחתו, בעלי החשבון יוכלו לנהל אותו יחד, לקבל מידע, לבצע פעולות באפליקציה וליהנות מגישה מלאה לכל השירותים של בנק הפועלים בכל ערוץ .
2 צפייה בגלריה
קמפיין בנק הפועלים עם עברי לידר
קמפיין בנק הפועלים עם עברי לידר
עברי לידר ושני קליין
(דורון ברסקי)
"אנחנו שמחים להמשיך ולהיות הבית של זוגות שמתחילים את חייהם המשותפים ביחד, לבטח אחרי שנת קורונה מאתגרת שגרמה לזוגות לדחות שוב ושוב את היום המאושר בחייהם", הוסיפה פולק.
בנוסף, לקוחות הבנק המתחתנים יוכלו לקבל בתקופת הפעילות הטבה בשווי אלף שקל, זאת במסגרת שיתוף פעולה עם חברת EASY2GIVE, המספקת שירותי ניהול דיגיטליים לחתונות.