סגור

קבוצת אבנון שכרה 4,000 מ"ר במגדל מניבים בכפר סבא

השטח ששכרה מתפרס על פני שלוש הקומות העליונות במגדל, והסכם השכירות הוא לתקופה של חמש שנים. דמי השכירות לכל התקופה עומדים על כ-20 מיליון שקל

קבוצת אבנון, בניהולו של תומר אבנון, שכרה משרדים בשטח של 4,000 מ"ר במגדל מניבים הממוקם בכפר סבא, בסמוך לצומת רעננה, ונמצא בבעלות קרן הריט החדשה - מניבים.
השטח ששכרה מתפרס על פני שלוש הקומות העליונות במגדל (19-17), והסכם השכירות הוא לתקופה של חמש שנים עם אפשרות הארכה לחמש שנים נוספות. דמי השכירות לכל התקופה עומדים על כ-20 מיליון שקל, וברמה החודשית מדובר בדמי שכירות של כ-70 שקל למ"ר ברמת מעטפת. בנוסף לכך שוכרת קבוצת אבנון מחסנים וחניות בחניון התת-קרקעי של המגדל. קודם למעבר שכרה אבנון כ-900 מ"ר בפתח תקווה.
1 צפייה בגלריה
מגדל מניבים צומת רעננה כפר סבא
מגדל מניבים צומת רעננה כפר סבא
מגדל מניבים בצומת רעננה
(צילום: גיא ודרונס)
קבוצת אבנון מונה 14 חברות המתמחות בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחומי הביטחון, הסייבר והגנת המולדת, ומרחיבה בימים אלה את פעילותה העסקית בתחום הבנקאות והפיננסים לעולמות הפינטק, בלוקצ'יין וה-AI. אבנון גייסה כ-100 עובדים חדשים בשנה החולפת, והכפילה בכך את מצבת כוח האדם בקבוצה. כמו כן בכוונת החברה לגייס 100 עובדים נוספים במהלך השנה הקרובה. מגדל מניבים כולל 19 קומות משרדים בשטח כולל של כ-25 אלף מ"ר, מעל קומת מסחר, ו-4.5 קומות של חניון תת-קרקעי.
לאבנון עסקים משותפים עם ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו, והשניים הקימו לאחרונה קרן השקעות בשם הייב 2040, שתפעל בישראל ובאמירויות. כמו כן פרדו מכהן כחבר ועדה מייעצת בסקיילוק, חברה מקבוצת אבנון המייצרת ומייצאת מערכות לאיתור, זיהוי, נטרול ויירוט רחפנים וכלי טיס בלתי מאוישים.
תומר אבנון, בעלי קבוצת אבנון: "המעבר למשרדים החדשים הוא צורך שנובע מהתרחבות החברה לתחומי פעילות חדשים וגיוסים משמעותיים של כוח אדם. בעקבות הסכם השלום עם איחוד האמירויות פתחנו חברה במרכז הסחר והעסקים של אבו דאבי (ADGM) לטובת הרחבת הפעילות לתחומים נוספים, בין היתר נדל"ן, בנקאות ופיננסים, זאת בנוסף לתעשיות הביטחוניות, עם שותפים עסקיים ואסטרטגים חדשים באיחוד האמירויות".