סגור
למכירה הבית של צ'רלי ווטס רולינג סטונס
למכירה הבית של צ'רלי ווטס, מתופף הרולינג סטונס. 8 חדרי שינה (צילום: Saviils\ Getty)

אבן מתגלגלת: בית הכפר של מתופף הרולינג סטונס מוצע למכירה ב-9.7 מיליון דולר

צ'רלי ווטס המנוח התגורר בבית ההיסטורי בשנים 1983-1976 עם אשתו ובתו. הוא בנה שם אולפן מוזיקה ששימש את הלהקה להקלטות וחזרות. כיום הנכס כולל 8 חדרי שינה ועוד בית אורחים וכן בריכה וסאונה, אגמים, גנים ומדשאות

בית כפר באנגליה שהיה בבעלותו של מתופף הרולינג סטונס צ'רלי ווטס מוצע למכירה ב-7.9 מיליון פאונד (9.7 מיליון דולר), כך לפי האתר רוב ריפורט.
המוזיקאי המנוח, שמת מסרטן ב-2021 בגיל 84, התגורר בבית המוגדר לשימור בגלוצ'סטרשייר בין השנים 1976 ל-1983. הוא רכש את האחוזה ההיסטורית מהסופר והתסריטאי הבריטי דרק מרלו, והמיר את בית האורחים לאולפן מוזיקה, שככל הנראה שימש את הלהקה בהקלטות וחזרות. אולם, בינתיים המבנה הפך חזרה לבית אורחים עם 2 חדרי שינה. ווטס התגורר במקום עם אשתו שירלי ובתם סרפינה. הם עברו משם לבית גדול אף יותר מהמאה ה-16 בעיירה דולטון.
הבית, שנקרא פוסקומב האוס, נבנה ב-1866. הוא בגודל 1,500 מ"ר ושוכן על שטח של 210.5 דונם מיוערים. הבית הראשי כולל שמונה חדרי שינה, כמו כן יש מתחם בריכות מקורה, חממה מקורית ואורוות שהומרו לבריכת שחייה, סאונה וחדר אדים.
"הנכס שוכן בין הנופים הקסומים ביותר בגלוצ'סטרשייר, וחלק מהיופי נובע מכך שהוא נמצא באמצע גנים ומדשאות מרהיבים, כולל גינות פרחים ושני שבילי גישה", אמר אד סוג'דן מסוכנות הנדל"ן סבילס שאחראית על המכירה. הנכס מוקף באלפי עצים שנשתלו בידי הבעלים הנוכחיים, זאת בנוסף לגינת ירק, גן יפני ושני אגמים.
הנכס אמנם משופץ, אך הבעלים שמרו על חלק מהמאפיינים המקוריים שלו, ביניהן פינות האח המגולפות מאבן, התקרות המקומרות והחלונות הגותיים. קומת הכניסה כוללת סלון רחב וחדר אוכל, זאת בנוסף למטבח מעוצב ומרבית חדרי השינה. בקומה השנייה נמצאים עוד שלושה חדרי שינה. בקצה המגדל נמצא חדר עישון המגיע עם מרפסת פרטית. הבית כולל גן חנייה מקורה לעד 20 כלי רכב.