סגור

רמי שבירו יבנה 335 דירות להשכרה ארוכת טווח בחיפה

חברת רמי שבירו זכתה במכרז של חברת דירה להשכיר הממשלתית ותשלם למדינה 146 מיליון שקל. הדירות שייבנו בשכונה החדשה מבואות דרומיים ב' יושכרו ל-20 שנה. בתום התקופה תוכל החברה למכור אותן

חברת רמי שבירו זכתה במכרז של חברת דירה להשכיר הממשלתית להקמת פרויקט ובו 335 דירות המיועדות להשכרה ארוכת טווח במבואות דרומיים ב' חיפה, ותשלם למדינה 146 מיליון שקל. החברה גברה על 6 הצעות נוספות.


תנאי המכרז מחייבים להעמיד את הדירות להשכרה למשך 20 שנה, בסוף התקופה החברה יכולה למכור אותן. בתקופת ההשכרה 25% מהדירות הן בשכר דירה מופחת לזכאים ו- 75% מהדירות יושכרו במחירי שוק חופשי. בפרויקט ייבנו בניינים בני 7 קומות כל אחד לצד מגדל בן 20 קומות.
2 צפייה בגלריה
הדמיה של מבואות דרומיים
הדמיה של מבואות דרומיים
הדמיה של מבואות דרומיים
(הדמיה: OLIN)

שכונת מבואות דרומיים חיפה המוקמת בימים אלה, בסמיכות לפארק מת"ם, דרומית לאתר 'קריית הספורט', מערבית לכביש 11, מזרחית לכביש 4 וצפונית לטירת הכרמל. השכונה סמוכה לשכונת "נאות פרס" וביחד איתה תהווה את שער הכניסה הדרומי לעיר. בסך הכול יהיו בשכונה כ- 1,800 יחידות דיור.
הפרויקט שבו זכתה שבירו הוא השלישי של דירה להשכיר בחיפה: לצידו יש פרויקט שמנוהל על ידי דירה להשכיר עצמה ובו 109 דירות בשלבי אכלוס בנווה שאנן, ו-184 דירות בנאות פרס הסמוכה שאותו מקימה אשטרום, שאוכלס לפני שלוש שנים.
2 צפייה בגלריה
פרויקט נווה שאנן
פרויקט נווה שאנן
פרויקט נווה שאנן
(צילום: גריפין צילום אווירי)
דירה להשכיר נוסדה ב־2013 במטרה לפתח שוק דיור להשכרה ארוכת טווח בכלל ובו גם דיור להשכרה במחיר מפוקח מוזל. במכרזי מקרקעין של החברה היזמים מתבקשים לבנות קומפלקס של דירות שיעמדו להשכרה למשך 20-10 שנה. רק בסוף התקופה אפשר למכור את הדירות.