$
בורסת ת"א

אודיוקודס היכתה את תחזיות האנליסטים ועלתה בהכנסות וברווחים

ההכנסות עלו ב-15.5% והרווחים זינקו ב-27.5% ברבעון השלישי; שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס: "אנו ממשיכים ליהנות ממגמות צמיחה בשווקי UC ו- UCaaS ומעליית קצב מעבר ספקי השירות לרשתות All-IP"

צלי גרינברג 14:1529.10.19

חברת אודיוקודס (AudioCods), המפתחת ומייצרת מכשירים להעברת קול ונתונים ברשתות תקשורת ונסחרת כדואלית בבורסות תל אביב ונאסד"ק בשווי 1.99 מיליארד שקל, פירסמה היום (ג') את הדוחות הכספיים לרבעון השלישי של 2019, במסגרתם הציגה עלייה בהכנסות וברווחים.

 

הכנסות החברה לרבעון השלישי של 2019 עמדו על 51.4 מיליון דולר - עלייה של 15.5% מול הכנסותיה ברבעון המקביל אשתקד שעמדו על 44.5 מיליון דולר, ומעל צפי האנליסטים שחזו הכנסות של 49 מיליון דולר.

 

 

שבתאי אדלרסברג, מנכ"ל אודיוקודס שבתאי אדלרסברג, מנכ"ל אודיוקודס

 

הרווח החשבונאי (GAAP) שהציגה החברה לרבעון השלישי של השנה עלה במעט ועמד על 4.4 מיליון דולר או 0.14 דולר למניה לעומת 4.1 מיליון דולר או 0.14 דולר למניה ברבעון השלישי של 2018. הרווח המתואם (NON-GAAP) של החברה עמד ברבעון השלישי על 7.4 מיליון דולר או 0.24 דולר למניה לעומת 5.8 או 0.19 דולר למניה. הרווח המתואם לרבעון השלישי של השנה היה גבוה מצפי האנליסטים שעמד על 0.2 דולר למניה.

 

בנוסף, בחברה ציינו כי ב-3 לחודש ספטמבר השנה חולק דיבידנד בגובה של 3.5 מיליון דולר לבעלי המניות שלה לפי מחיר של 0.12 דולר למניה, בהתאם להכרזתה עליו ב-6 לאוגוסט השנה. החברה גם הציגה בדוחותיה כי סך הוצאותיה גדלו ל-26.35 מיליון דולר ברבעון השלישי השנה לעומת 22.7 מיליון דולר, וכי סך המזומן ושווי המזומן שעמד לרשותה נכון לסוף הרבעון השלישי עמד על כ-57 מיליון דולר.

 

שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס, מסר במסגרת הדוחות כי "אנו ממשיכים ליהנות ממגמות צמיחה בשווקי UC (תקשורת אחודה המיושמת במערכות תקשורת ומחשוב מקומיות) ו- UCaaS (תקשורת אחודה כשירות. ברגע שהתקשורת האחודה עברה לענן, במודלים של 'תשלום לפי צריכה' היא הפכה לתקשורת אחודה כשירות) ומעליית קצב מעבר ספקי השירות לרשתות All-IP. שיפרנו את הביצועים הפיננסיים שלנו, הן על הכנסות והן על רווחים".

 

עוד הוסיף אדלרסברג כי "היעילות התפעולית המשופרת שלנו, והעלייה באחוז הרווחיות התפעולית שלנו ל 14.5%, הדגישו את ההצלחה. נמשיך להשקיע בתחום הקולי המתהווה, שעל כניסתנו אליו הכרזנו בתחילת אוקטובר האחרון בשיתוף פעולה עם חברת דולבי (Dolby); מערכת הפתרונות שלנו מיועדת למגוון רחב של חדרי לקוחות. אנו ממשיכים להשקיע בזהירות בהנפקות העתידיות שלנו ונשארים ממוקדים במיקסום התשואה לטובת בעלי המניות שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x