בורסת ת"א

אדרי-אל: האסיפה מתבקשת לאשר את שכר החותנת של בעל השליטה

עלות השכר המבוקש של נילי אזולאי קפלן, החותנת של בעל השליטה גבי אדרי, עומדת על 21.6 אלף שקל; אדרי-אל נסחרת בשווי של 30.4 מיליון שקל ורק לאחרונה לא פרעה את תשלום הקרן למחזיקי האג"ח שלה במועד הנדרש

חזי שטרנליכט 17:0609.08.18

בעלי המניות של חברת אדרי-אל, חברת נדל"ן קטנה במונחי שווי שוק המצויה בתסבוכת עסקית בשנים האחרונות, יידרשו לאשר בסוף החודש (אוגוסט) את העסקת החותנת של בעל השליטה בחברה.

 

לפי הזימון שפרסמה החברה, האסיפה הכללית מתבקשת להאריך את העסקתה של נילי אזולאי-קפלן למשך שלוש שנים, החל מה-28 ביולי. לא תהיה זו הפעם הראשונה שבעלי המניות נדרשים לאשר את העסקתה של הגברת אזולאי-קפלן, שכן היא מועסקת בחברה כבר 28 שנים. 

עלות שכרה של אזולאי-קפלן, שבעלי המניות נדרשים לאשר, עומדת על 21.6 אלף שקל בחודש, עבור 100% משרה. החברה אמורה להעמיד לה רכב בדרגת ליסינג מס' 4 והיא תהיה גם זכאית להחזר הוצאות ולבונוס שנתי.

 

אדרי-אל נכסים נשלטת על ידי גבי אדרי (המחזיק בכ-86% מהון המניות שלה) והיא בעלת שווי שוק של 30.4 מיליון שקל בלבד. החברה סיימה את הרבעון הראשון בהפסד של 1.3 מיליון שקל ואת 2017 בהפסד של 20 מיליון שקל.

 

 צילום: שאטרסטוק

 

 

אדרי-אל נכסים היא בעלת סדרת אג"ח (ב'), ורק לאחרונה דחה נאמן הסדרה את מועד הפרעון הסופי של הקרן, שאמור היה לחול ב-12 באוגוסט, ל-16 בספטמבר. בתקופה שתעבור בין ה-12 באוגוסט למועד הפירעון החדש תחול על האגרת ריבית של 11.04% שכוללת בחובה ריבית פיגורים.

 

מה דעתך על מניית אדרי-אל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מעלות הורידה את דירוג אגרת החוב וזה של אדרי-אל נכסים ל-D (כשל פירעון) ב-12 ביולי משום שהחברה לא פרעה את תשלום הקרן באגרת החוב המדוברת בהיקף של 88 מיליון שקל.

 

לחברה שלושה נכסים עיקריים, קניון בקריית שמונה בשווי מוערך של 108 מיליון שקל, נכס נוסף (תחנה מרכזית) בקריית שמונה בשווי מוערך של כ-7.4 מיליון שקל ומתחם גיבור בקריית שמונה בשווי מוערך של 19 מיליון שקל. המשאים ומתנים שניהלה החברה למכירת הנכסים הללו בשנים האחרונות עוד לא הניבו עסקה מה שסיכל את יכולת החברה לשלם את הקרן של אגרת החוב המדוברת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x