$
בורסת ת"א

מוטי בן משה על המסמכים של דנקנר: "מיחזור נוסף של תצהירי שקר ומניפולציות"

בקבוצת אקסטרה לא מתרגשים מהמסמכים שהוגשו הבוקר לבית המשפט במסגרת הבקשה של נוחי דנקנר לבטל את החלטת בית המשפט המוציאה מידיו את השליטה באי.די.בי

יניב רחימי 15:0522.01.14
בקבוצת אקסטרה לא מתרגשים מהמסמכים שהוגשו במסגרת הבקשה של נוחי דנקנר לבטל את החלטת בית המשפט המוציאה מידיו את השליטה באי.די.בי. "מדובר במיחזור נוסף של תצהירי שקר ומניפולציות", כך טוענים באקסטרה על המסמכים.

 

 

בן משה ממשיך לטעון שהטענות שעלו כנגדו הן שקריות ומניפולטיביות ולדבריו אלו כבר נבחנו על ידי צוות המומחים שמינה השופט איתן אורנשטיין שהורכב מנציג רשות ניירות ערך, הכונס הרשמי והמשקיף מטעם בית המשפט, עו"ד חגי אולמן.

 

 

נוחי דנקנר נוחי דנקנר צילום: אוראל כהן

במסמכים שהוגשו הבוקר לבית המשפט נטען שבניגוד להצהרותיו בבית המשפט, מוטי בן משה אינו בעל השליטה היחיד באקסטרה. כמו כן הועלו חשדות לכאורה שבן משה ביצע הונאת מע"מ מסוג "קרוסלה" במסגרתה נמנעה אקסטרה מתשלומי מע"מ בגרמניה.

 

דנקנר דורש מבית המשפט באמצעות עורכי דינו, להורות על העברת הדו"ח המלא של צוות הבדיקה כדי לאפשר לו להביא בפני בית המשפט ראיות הסותרות את ממצאי הדו"ח. כמו כן, דנקנר מבקש מבית המשפט להורות על כינוס אסיפת נושים נוספת כדי לאפשר לנושים להצביע על ההסדר לאחר שיהיה מצוי בפניהם מלוא המידע הרלוונטי בנוגע לקבוצת אקסטרה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x