בורסת ת"א

נחשף בכלכליסט

דירקטוריון מזרחי-טפחות מינה את אלדד פרשר למנכ"ל הבנק

פרשר, שמשמש זה כ-9 שנים כמנהל החטיבה הפיננסית של הבנק, עבד בעבר באגף החשב הכללי במשרד האוצר; המינוי, שטעון אישור של בנק ישראל, ייכנס לתוקף בסוף חודש אוגוסט

שניר הנדלר 12:1417.06.13
דירקטוריון מזרחי-טפחות אישר היום את מינויו של אלדד פרשר לתפקיד מנכ"ל הבנק. זאת, בהתאם להמלצה שהתקבלה פה אחד בוועדת האיתור, שבראשה עמד יו"ר הבנק, משה וידמן.
פרשר (49), שמשמש זה כ-9 שנים כמנהל החטיבה הפיננסית של הבנק, צפוי להחליף בתפקיד את אלי יונס שהודיע לפני כחודשיים שלא יחדש את חוזהו בבנק.

 

פרשר, עבד בעבר באגף החשב הכללי במשרד האוצר, שם היה כפוף ליונס שכיהן בתפקיד החשב הכללי בשנים -1989-1993. עם פרישתו ממשרד האוצר ב-2004, מונה פרשר לתפקיד מנהל החטיבה הפיננסית בבנק.

 

מינויו של אלדד פרשר, שטעון אישור של בנק ישראל, ייכנס לתוקף בסוף חודש אוגוסט 2013.

 

אלי יונס אלי יונס צילום: אוראל כהן

 

כאמור, באפריל האחרון הודיע יונס לדירקטוריון הבנק כי החליט שלא להאריך את הסכם העסקתו המסתיים בעוד כשנה. במועד זה אמנם יסתיימו באופן רשמי יחסי העובד־מעביד בין המנכ"ל לבנק, אך לפי הסכם העסקתו. זכאי יונס לתקופת הודעה מוקדמת בת ארבעה חודשים שבהם ייהנה משכר מלא ומתנאים נלווים. בנוסף, במהלך תשע השנים האחרונות כמנכ"ל צבר יונס ימי חופשה רבים. לכן, ניצול ימי החופשה במלואם ותקופת ההודעה המוקדמת יאפשרו ליונס לפרוש בפועל כבר בתוך שבועות אחדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x