$
בורסת ת"א

תחלופת כח האדם בכלל ביטוח נמשכת: מנהל תחום פרט בביטוח הכללי עוזב

אסף חגי פריי היה חלק מהשינוי המבני שערך המנכ"ל איזי כהן וזכה לאמונה של ראש חטיבת הביטוח הכללי עילית כספי אותה גייס כהן ממגדל

רחלי בינדמן 12:1502.05.13

מנכ"ל כלל ביטוח, איזי כהן, ממשיך את סבב השינויים הפרסונלים בחברה. ל"כלכליסט" נודע כי אסף חגי פריי - סמנכ"ל ומנהל תחום פרט בביטוח הכללי עוזב את תפקידו.

 

חגי היה חלק מהשינוי המבני שערך כהן וזכה לאמונה של ראש חטיבת הביטוח הכללי עילית כספי אותה גייס כהן ממגדל. אלא שככל הנראה לא עמד בתקופה הקצרה שהוקצבה לו ביעדים השאפתניים שהוטלו עליו.

 

איזי כהן איזי כהן צילום: אוראל כהן

 

רק אתמול נחשף ב"כלכליסט" כי גם שי גרוס מנהל השקעות הנוסטרו של הקבוצה יסיים את תפקידו. כהן הכריז במסיבת עיתונאים כי גל הפיטורים שהוביל במסגרתו סיימו את תפקידם מאות עובדים בקבוצה הגיע לסיומו אך מתברר כי מאחורי הקלעים משחק הכיסאות נמשך.

 

בנוסף כהן קיצץ גם בבונוסים לעובדים וחתך בתקציב הרווחה במסגרת הליך ההתייעלות שהוא מוביל לקצץ בשומנים העודפים מהם סובלת כלל לצורך השבחת החברה לקראת הליך מכירה אפשרי שייזום בעל השליטה נוחי דנקנר כדי לסייע לקונצרן אידיבי שבשליטתו לצאת מהמצוקה הפיננסית אליה נקלע.

 

מקורות בסביבת כלל טוענים מנגד כי חגי דווקא עמד מעל ומעבר ביעדיו וכי ככל הנראה פיטוריו המפתיעים מגיעים מרצונו של כהן לבצע ניקוי אורוות של מינויים שלא היה שותף להם מתקופת ראובן קפלן ושי טלמון ומחלוקות קונספטואליות בנושא אופן ניהול מחלקת האלמנטרי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x