$
בורסת ת"א

דלק נדל"ן: ביהמ"ש קיבל בקשת הכונס נכסים לדחות ההחלטה על הפירוק

הדחייה - עד ל-30 באפריל בשעה 12 בצהרים. בנוסף בית המשפט החליט לקבל את בקשתה לעיכוב הליכים של כינוס נכסים עקב חוב של 2.5 מיליון שקל

שי סלינס 10:1025.04.12

בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט לקבל את בקשת כונס הנכסים הרשמי ולדחות את תשובתו לגבי פירוק דלק נדל"ןעד ל-30 באפריל בשעה 12 בצהרים.

 

משמעות בקשתו של הכנ"ר שהוגשה אתמול לידי השופטת ורדה אלשיך, היא בכך שהוא מנסה למצוא דרך לגשר בין הצדדים ולהגיע למיתווה הסדר סופי, לאור המחלוקות החדשות בין מחזיקי האג"ח של החברה ובעל השליטה יצחק תשובה.

 

בנוסף התייחס בית המשפט לאיום ההוצאה לפועל לעקל נכסיה בשל חוב של 2.5 מיליון שקל. ביהמ"ש נמסר כי "על פי הנסיבות שנוצרו סביב החברה לא ניתן לבטל את החשש כי צעדי הגבייה בהם נוקט הנושה, צבי וינמן, עלולים להפוך להעדפת נושים בחסות בית המשפט ולכן מצב זה מחייב עצירת כל הליכי הגבייה והמימוש מרגע זה ואילך".

 

החוב נוצר לדלק נדל"ן בשל תביעה שהגיש עוד בשנת 2007 שוכר בנכס של החברה בשם צבי וינמן על סך 7.2 מיליון שקל. בית המשפט פסק בתיק התביעה כי על דלק נדל"ן לשלם פיצויים של 2.5 מיליון שקל לוינמן ב-26 בדצמבר 2011. עד למועד זה לא שילמה דלק נדל"ן את הכספים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x