$
בורסת ת"א

פרסום ראשון - דלק נדל"ן: כונס הנכסים הראשי ביקש להשהות את תשובתו לגבי פירוק החברה עד ל-1 במאי

המשמעות היא שהכנ"ר מנסה למצוא דרך לגשר בין הצדדים ולהגיע למיתווה הסדר סופי, לאור המחלוקות בין מחזיקי האג"ח לבין יצחק תשובה; החברה זכתה לרגע של נחת כשבית המשפט החליט לקבל את בקשתה לעיכוב הליכים של כינוס נכסים עקב חוב של 2.5 מיליון שקל

גולן חזני 17:2324.04.12

כונס הנכסים הראשי פנה היום (ג') לבית המשפט וביקש להשהות את תשובתו לגבי הפירוק של חברת דלק נדל"ן עד ל-1 במאי, כך נודע ל"כלכליסט".

 

משמעות המהלך היא שהכנ"ר מנסה למצוא דרך לגשר בין הצדדים ולהגיע למיתווה הסדר סופי, לאור המחלוקות החדשות בין מחזיקי האג"ח של החברה ובעל השליטה יצחק תשובה.

 

דלק נדלן זכתה לרגע של נחת לפני דקות אחדות כשבית המשפט החליט לקבל את בקשתה לעיכוב הליכים של כינוס נכסים שקיבל צבי וינמן שטען להפרת הסכם מצד החברה ותבע אותה על 2.5 מיליון שקל.

 

מוקדם יותר היום פורסם כי מחזיקי אג"ח ה' הגישו לשופטת ורדה אלשיך את תגובתם בנוגע לבקשה למינוי מפרק זמני לדלק נדל"ן שהוגשה על ידי בעלי אג"ח כ"ה. מתוכן התגובה לבית המשפט ניתן ללמוד כי בעלי אג"ח ה' מעוניינים להגיע להסדר ולא מעדיפים את פירוק החברה, תוך שהם מציינים כי קיים עוד סיכוי להגיע עם בעל השליטה בחברה להסדר שיהיה מקובל על כל הצדדים. נאמן אג"ח ה' הדגיש שקיים בהחלט סיכוי ממשי להגעה להסדר בדלק נדל"ן.

 

אמש הודיע יצחק תשובה, בעל השליטה בדלק נדל"ן כי הוא יפסיק את התמיכה השוטפת בחברה החל מה-6 במאי. במסגרת אותה תמיכה, כיסה תשובה את ההוצאות השוטפות של החברה שמסתכמות בכ-2 מיליון שקל בחודש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x