$
בורסת ת"א

רוני אלרואי שוקל הזרמה נוספת של 20 מיליון שקל לקמן

זאת בנוסף להזרמה של 30 מיליון שקל אליה התחייב במסגרת הסדר החוב בחברה. עם זאת, פחות משבוע לפני החתימה על אישור הסדר החוב, החברה עדיין לא הגיעה להסכמה עם הבנקים

שהם לוי 09:5527.01.12

רוני אלרואי שוקל הזרמה של 20 מיליון שקל לקמן, בנוסף ל-30 מיליון שקל עליהם הצהיר בחודש אוגוסט בעת ההגעה להסדר חוב עם בעלי האג"ח בחברה. כך דיווחה קמן אחזקות לבורסה בתל אביב. החברה הסבירה כי ההזרמה הנוספת של אלרואי היא לצורך חיזוק תזרים המזומנים של החברה.

 

עם זאת, פחות משבוע לפני החתימה על אישור הסדר החוב בין חברת קמן שבשליטת רוני אלרואי (60%) לבין מחזיקי אג"ח ג', שלהם חייבת החברה כ־57 מיליון שקל, עדיין הדברים אינם סגורים. החברה הדגישה כי עדיין לא הגיעה להסכמה עם הבנקים.

 

שלשום הודיעה קמן אחזקות כי הבנקים המלווים, בראשם הפועלים, לאומי ודיסקונט שלהם חייבת קמן כ־200 מיליון שקל, לא הסכימו למתווה ההסדר שהציעה לפריסה ומחיקה של חלק מחובותיה כלפיהם תמורת הקצאת מניות בחברה או בחברות־הבנות.

 

בשבוע שעבר נחשף ב"כלכליסט" כי קרן רונקו תשלם 65 מיליון שקל בלבד במקום 73 מיליון שקל עבור מניות קמן במנדלסון, לפי שווי חברה של 124 מיליון שקל במקום שווי של 138 מיליון שקל בהסכם המקורי. רונקו תעמיד למנדלסון גם הלוואת בעלים של 15 מיליון שקל, אשר תהיה ניתנת להמרה למניות מנדלסון. אישור הסדר עם הבנקים הוא תנאי הכרחי לחתימת העסקה, שכן חלק ממניות מנדלסון של קמן משועבדות לבנקים לטובת פירעון האשראי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x