סגור

בלעדי
סמנכ"ל הכספים של חנן מור עוזב, החברה לא דיווחה למשקיעים

בעיצומה של הנפקת אג"ח, אייל מוליאן עובר לתפקיד סמנכ"ל הכספים בדלק נכסים. הסכם ההעסקה נחתם כבר לפני יותר מחודש - אך חנן מור לא דיווחה על כך לבורסה, כמתחייב בכללים של רשות ניירות ערך

אירוע חריג בשוק ההון. אייל מוליאן, סמנכ"ל הכספים של חנן מור, עוזב את החברה ועובר לשמש כסמנכ"ל הכספים של דלק נכסים שבשליטת להב אל אר, אבי לוי ואלי להב.


למרות שמוליאן כבר חתם לפני יותר מחודש על הסכם העסקה חדש בדלק נכסים, חנן מור לא דיווחה על כך לבורסה וככל הידוע גם לא שיתפה את המשקיעים בתהליך רוד שואו שהיא עורכת בשוק בפני גופים מוסדיים, על העזיבה הצפויה של מוליאן. החברה מגייסת 300-250 מיליון שקל בשתי סדרות אג"ח.
על פי כללי רשות ניירות ערך, עזיבה של סמנכ"ל כספים מחייבת דיווח לבורסה של פונקציה בכירה כמו סמנכ"ל כספים. דלק נכסים היא חברה פרטית שאינה חייבת בדיווח.

1 צפייה בגלריה
חנן מור בעלים של קבוצת מור ויזם נדלן
חנן מור בעלים של קבוצת מור ויזם נדלן
חנן מור
(צילום: אוראל כהן)

הן מור והן מוליאן הכחישו בפני כלכליסט את הדברים. דוברו של מור מסר כי מוליאן "לא התפטר ולא פוטר". מוליאן עצמו אמר כי הוא מקבל מדי פעם הצעות מגופים שונים בשוק אולם הוא עובד כרגיל בחנן מור.
מדלק נכסים לעומת זאת נמסר כי "אייל מוליאן חתם על הסכם לכניסה לתפקיד סמנכ"ל הכספים בחברה. ההסכם נחתם לפני מספר שבועות ואייל מיועד להיכנס לתפקידו במהלך חודש דצמבר הקרוב. חברת דלק נכסים אינה נכנסת ואין זה מעניינה נושאים הקשורים לדיווחים שנדרשים או לא נדרשים על ידי חברות אחרות ושמחה על הצטרפות אייל לצוות הניהולי בחברה ובטוחה שיתרום מכישוריו הרבים לצמיחה והצלחת החברה".
***
לאחר הפרסום, שאותו הכחישה נמרצות בתחילה, חנן מור שינתה את גרסתה ומסרה כי ״היום (יום שבת, 23.10) בשעות הצהריים המוקדמות הודיע סמנכ״ל הכספים אייל מוליאן ליו״ר הקבוצה על חתימה כסמנכ"ל כספים בקבוצת דלק ועל התפטרותו מהתפקיד. סמנכ"ל הכספים הקיים ימשיך בתפקידו במהלך שלושה חודשי תקופת ההודעה המוקדמת כמקובל. החברה מאחלת הצלחה בתפקיד החדש״.