סגור
ג'ילי טנדר מסחרי
הטנדר של ג'ילי (צילום: ג'ילי)

יגיע לישראל? ג'ילי מציגה טנדר, והוא חשמלי

היצרנית הסינית נכנסת לתחום הלוהט של טנדרים חשמליים; מדובר ברכב כפול קבינה שמקביל במימדיו לטויוטה היילקס, ומיועד לחובבי ספורט אתגרי; ומה משמעות השם שקיבל הדגם - Radar?

חברת ג'ילי הסינית חושפת תמונות ראשונות של טנדר חשמלי ראשון שלה, ה-Radar. לפי ג'ילי, השם התמוה מסמל, כמיטב המסורת הסינית של הענקת שמות לא ממש ברורים לאוזניים מערביות למכוניות, את ראשי התיבות rational-alone-discovery-accompany-romantic. מדובר בשם שאמור בעצם לרמוז על העובדה שהטנדר החשמלי מיועד לחובבי ספורט אתגרי.
התמונות הראשונות שג'ילי חושפת הן של הרכב ש"במקרה" נתפס בעדשת הצלמים בעודו מלווה רוכבי ספורט אתגרי, אך ניתן להבין מהן לא מעט. למשל, שמדובר בטנדר כפול קבינה אשר מקביל במימדיו פחות או יותר לטויוטה היילקס; שהטנדר יוצג, כפי שרומז העיצוב, בגרסת הנעה כפולה; וגם שהעיצוב החיצוני "מיישר קו" עם יתר דגמי ג'ילי ונושא סממנים מוכרים, כמו הגריל הקדמי של היצרנית הסינית.
ג'ילי עצמה אינה זרה לתחום הרכב חשמלי ומכונית חשמלית מתוצרתה, ג'יאומטרי C, גם משווקת בישראל. אך עד כה ג'ילי לא נכנסה לשוק הטנדרים החשמליים אשר הופכים יותר ויותר פופולריים בעולם.