סגור

מינויים חדשים בדואר ישראל: סמנכ”ל סחר וסמנכ”לית שיווק

גיא רוב, סמנכ”ל המכירות הגלובלי של חברת הצעצועים טייני לאב, מונה לתפקיד סמנכ"ל הסחר במקום גלעד תירוש. מורן קירשנר גולדברג מונתה לסמנכ”לית שיווק, פיתוח עסקי וחדשנות, זאת לאחר גל העזיבות בשל מצבה הכלכלי הקשה של החברה

חודש אחרי הדיווח ב”כלכליסט” על עזיבת סמנכ”ל הסחר של חברת דואר ישראל, גלעד תירוש, אישר אתמול דירקטוריון החברה את מינויו של מחליפו – גיא רוב (44), סמנכ”ל המכירות הגלובלי של חברת הצעצועים טייני לאב, שבבעלות תאגיד דוראל (Dorel) הקנדי.
הגיוס של רוב לתפקיד נחשב להצלחה עבור מנכ”ל הדואר דני גולדשטיין שנאלץ להתמודד בשנה האחרונה מול גל עזיבות של בכירים בחברה על רקע מצבה הפיננסי הקשה, הרפורמה המתוכננת בדואר וכן המהלכים להפרטת החברה.
2 צפייה בגלריה
מורן קירשנר גולדברג סמנכלית שיווק פיתוח עסקי וחדשנות בדואר ישראל
מורן קירשנר גולדברג סמנכלית שיווק פיתוח עסקי וחדשנות בדואר ישראל
מורן קירשנר גולדברג, סמנכלית שיווק פיתוח עסקי וחדשנות בדואר ישראל
(צילום: רמי זרנגר)
תפקיד סמנכ”ל הסחר נחשב לאחד המשמעותיים בהנהלת הדואר, והוא כולל את האחריות המלאה על פעילות האי־קומרס, הפעילות הצומחת והמשמעותית ביותר של הדואר בשנים האחרונות.
קודמו של רוב בתפקיד, גלעד תירוש היה אחראי על ההסכמים עם החברות הגלובליות כמו אמזון, עלי אקספרס ו־Shein, על תנאי המשלוחים מול הספקים המקומיים המייבאים ומייצאים סחורה באמצעות הדואר וכן על מערך השליחים של החברה.
2 צפייה בגלריה
גיא רוב סמנכל הסחר בדואר ישראל
גיא רוב סמנכל הסחר בדואר ישראל
גיא רוב, סמנכ"ל הסחר בדואר ישראל
(צילום: רמי זרנגר)
לצד רוב אישר דירקטוריון הדואר בראשות חזי צאיג גם את מינויה של מורן קירשנר גולדברג (35) לסמנכ”ל השיווק, פיתוח עסקי וחדשנות בדואר.
קירשנר גולדברג מכהנת כיום כמנהלת הפיתוח העסקי והמכירות הגלובליות של חברת נייר חדרה ולפני כן כיהנה כמנהלת שיווק בחברת צ’ק פוינט, שם היתה אחראית, בין היתר, על בניית ערוצי שיווק בשוקי אירופה ואסיה.