שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר MinerEye גייסה 3.6 מיליון דולר

החברה פיתחה כלי שמבצע סיווג ומעקב אוטומטי אחר מידע רגיש שנמצא במערכות ארגוניות, מה שמקל על הניהול והאבטחה שלו. את סבב הגיוס הובילה קרן AWZ הומלנד סיקיורטי של ירון אשכנזי

הגר רבט 13:0605.03.18
הסטארט-אפ הישראלי MinerEye הודיע היום (ב') על סגירת סבב סיד בסך 3.6 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן הון הסיכון הקנדית AWZ הומלנד סיקיורטי והשתתפו בו גם משקיעים פרטיים אחרים שזהותם לא נמסרה.

 

 

MinerEye נוסדה ב-2015 וגייסה סבב פרה-סיד ממריוס נכט, ממייסדי חברת צ'ק פוינט. החברה עוסקת בפתרונות ניהול ואבטחת מידע רגיש בסביבות רוויות מידע מובנה ולא מובנה. היא פיתחה טכנולוגית בינה מלאכותית לזיהוי, סיווג ומעקב אוטומטי אחר מידע רגיש שנמצא במאגרי מידע ופלטפורמות אחסון שונות של הארגון. לאחר הזיהוי, המידע מאובטח בענן פרטי של הארגון בתהליך שמאבחן למי יש סיווג לגישה אליו ומה יש למחוק או להצפין. המערכת של MinerEye גם מתאימה את תבניות המידע לדרישות רגולציית ההגנה על הפרטיות באירופה (GDPR) שעתידה להיכנס לתוקף במאי 2018.

 

ירון אשכנזי ירון אשכנזי צילום: תומר יעקובסון

 

 

יניב אבידן, מייסד ומנכ"ל MinerEye מסר: "אנו פועלים יחד עם רשת שותפים ברחבי אירופה וארה"ב ומספקים לארגונים יכולות מיפוי מידע אוטומטי, הפרדת מידע פנים בהתאמה לרמות פרטיות בארגון וכן פתרונות רידוד מידע וחקירה. באירופה ובארה"ב אנו מתמקדים בסקטורים הפיננסי, התעשייתי ובתחומי הרכיבים (מוליכים למחצה), כמו גם באספקת חבילות תוכנה מורשות עם PS, הכשרת צוותי שירות טכנולוגיים וכן תמיכה ישירה בהתקנות והטמעה".

 

 

 

זוהי ההשקעה השביעית של הקרן הקנדית (שייסד ירון אשכנזי, ישראלי יוצא שב"כ שמתגורר כיום בקנדה) בחברה ישראלית ב-18 החודשים האחרונים. קדמו לה השקעות של 4.25 מיליון דולר ב-Pcysys ו-4.5 מיליון דולר ב-NanoLock Security.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x