$
חדשות טכנולוגיה

מעבדות לנדא הודיעו על שיתוף פעולה עם BASF ליצירת צבעים לתעשיית הרכב

החברה הגרמנית תשווק את טכנולוגיית הננו פיגמנטים שפותחה בישראל הצפויה לפשט משמעותית את תהליך הייצור של צביעת רכבים

הגר רבט 20:3104.04.17

מעבדות לנדא של היזם והמשקיע בני לנדא הודיעו היום בתערוכת ECS בגרמניה על שותפות אסטרטגית עם חברת הכימיקלים הגדולה בעולם BASF. החברה הגרמנית תשווק את טכנולוגיית הננו-פיגמנטים שפותחה בישראל תחת המותג Colors & Effects שיכלול פורטפוליו חדש של פיגמנטים קלים לפיזור ובעלי שקיפות אולטרה-גבוהה.

 

טכנולוגיית הננו-פיגמנטים של לנדא – שפותחה במקור בעבור תעשיית הדפוס - מאפשרת יצירת דור חדש של פיגמנטים באיכות גבוהה ואחידה וצפויה לפשט משמעותית את תהליך הייצור של צבעים לתעשיית הרכב.

 

"השילוב של טכנולוגיות ומומחיות, מאפשר לשתי החברות לספק מוצרים חדשים פנטסטיים לתעשיית הרכב", אמר בני לנדא, יו"ר קבוצת לנדא. "לברית סינרגטית זו יש פוטנציאל אדיר להקמת נדבך חדשני ולפריצת דרך משמעותית בשוק זה".

 

בני לנדא. "ברית עם פוטנציאל אדיר" בני לנדא. "ברית עם פוטנציאל אדיר"

"אנו רואים את ההשפעה האדירה שיש לבני לנדא ולחברה שלו על תעשיית הדפוס, ואנו גאים להביא טכנולוגיה מדהימה זו ללקוחותינו בשוק הצבעים למכוניות", אמר Alexander Haunschild, משנה בכיר למנכ"ל בחברת BASF.

 

לקבוצת BASF כ-114 אלף עובדים בכ-80 מדינות ברחבי העולם. היקף המכירות של החברה בשנת 2016 הסתכם בכ-58 מיליארד אירו.

 

קבוצת לנדא כוללת ארבע יחידות: לנדא לאבס, זרוע החדשנות של הקבוצה; Landa Digital Printing, שפיתחה טכנולוגיות דפוס ננוגרפיות; לנדא ונצ'רס המשקיעה בחברות טכנולוגיות צעירות בישראל; וקרן לנדא לשוויון הזדמנויות המסייעת לצעירים מעוטי יכולת לזכות בהשכלה גבוהה. בפברואר השנה הודיעה הקבוצה על מכירת טכנולוגיית ההדפסה המטאלית שפיתחה לחברת ALTANA הגרמנית.

 

 

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x