$
הייטק והון סיכון

ARM מגייסת 40 עובדים למרכז הפיתוח בישראל

יצרנית השבבים הבריטית שנרכשה על ידי על ידי סופטבנק היפנית תמשיך להפעיל את מרכז המו"פ בישראל ואף מגייסת עובדים נוספים. כיום מועסקים במרכז עובדים בתחום ה-IoT ומחשוב ענן

מאיר אורבך 11:2301.08.16

יצרנית השבבים הבריטית ARM מגייסת 40 עובדים חדשים למרכז הפיתוח שלה בישראל. במהלך חודש יולי נרכשה ARM על ידי התאגיד היפני סופטבנק ב-32 מיליארד דולר . כיום מעסיק מרכז הפיתוח של ARM 130 עובדים ובכוונת החברה לגייס 40 נוספים עד סוף השנה. ההודעה היא זריקת הרגעה למרכז הפיתוח המקומי שימשיך להיות אחד המרכזים החשובים של החברה גם לאחר הרכישה.

 

בימים אלו מציינת החברה שנה לרכישת חברת הסייבר Sansa Security בכ-90 מיליון דולר. מהחברה נמסר שמאז הרכישה, גייסה ARM בישראל כ-40 מהנדסים, אשר הצטרפו ל-90 עובדי Sansa Security. בכך, יהפוך מרכז המחקר והפיתוח בישראל לאחד מעשרת המרכזים הגדולים של ARM ברחבי העולם, ולאחד המובילים בתחום המו"פ ל-IoT.

 

עובדי מרכז הפיתוח של ARM בישראל עובדי מרכז הפיתוח של ARM בישראל צילום: ניר זוננשיין

 

"הטכנולוגיות שאנו מפתחים בישראל ישפיעו על מערכות מתקדמות ל-IoT ועל מחשוב ענן", אמר מייק מולר, מנהל הטכנולוגיות הראשי של ARM. "מרכז החברה בכפר נטר כמעט והכפיל את גודלו לעומת פעילותה של Sansa בזמן רכישתה וזוהי אחת ההוכחות למחויבות שלנו לבניית צוות מוביל בישראל. פעילות המהנדסים בתחום אבטחת ה-IoT יוצרת בסיס מוצק לעולם מחובר וחכם יותר בו הדאטה – המשאב החדש והחשוב של אוכלוסיית העולם - יאובטח כראוי באמצעות טכנולוגיות מתקדמות".

מרכז הפיתוח שלARM ישראל מתמקד בפעילות המו"פ של שתי יחידות עסקיות ב-ARM העולמית: ה-IoT וקבוצת ה-SSG (Software and Sub System Group).

 

החטיבה בישראל מורכבת מאנשי תוכנה וחומרה, ועוסקת בפיתוח תוכנת Firmware, סביבת RT Embedded, Linux ופיתוח ה- IP של החומרה. בנוסף, המרכז תומך בהמשך פיתוח הטכנולוגיה שנרכשה מסנסה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x