$
מכשירים

היכונו לביאת הנקסוס הבא

לפי מקורות ביצרניות הטלפונים שישיקו את המכשירים הבאים בסדרה, הדור הבא של סמארטפוני נקסוס ייחשף ב-29 בחודש. הדגם הפשוט יותר ייוצר בידי LG והמפרט שלו יזכיר את של הוואנפלוס 2 - ואילו הדגם היקר והחזק יותר ייוצר בידי וואווי

נמרוד צוק 12:2403.09.15
בחודשים האחרונים גודשים את הרשת דיווחים לא רשמיים ושמועות על שני מכשירי הנקסוס הבאים של גוגל, האחד מתוצרת LG והשני של וואווי. עתה נחשף תאריך ההשקה המשוער של המכשירים - ה-29 בחודש. כך מסרו מקורות המקורבים לנושא לאתר GSMArena, שנחשב לאמין בתחום.

הנקסוס החדש של LG, על פי הפרסומים, צויד במסך 5.2 אינץ' ברזולוציית FHD, יתבסס על מעבד סנאפדרגון 808 של קוואלקום ויתומחר כמכשיר ברמת הביניים, אם כי אין עדיין כל השערות קונקרטיות בנוגע לתג המחיר. שם הקוד הפנימי של המוצר הוא "בולדוג", ולא ידוע עדיין מה יהיה שמו המסחרי. מלבד המעבד המרכזי בעל שש הליבות והמעבד הגרפי מדגם אדרנו 418 הכלול בו, המכשיר צפוי לכלול שלושה גיגה-בייט של זכרון פעולה, סוללה בעוצמה של 2,700 מיליאמפר-שעה והוא יוצע בדגמים עם מרחב אחסון של 16 ו-32 גיגה-בייט. לטלפון תהיה מצלמה ראשית של 12.3 מגה-פיקסל ומצלמת סלפי עם חיישן בן חמישה מגה-פיקסל.

 

הנקסוס הבא של LG הנקסוס הבא של LG

 

פיצ'ר חדש נוסף, על פי הדיווח, יהיה חיבור USB מסוג Type C, בדומה לזה שנכלל ב-OnePlus 2 וכמה מבדגמי המקבוק והכרומבוק האחרונים. למרות הסוללה הקטנה יחסית, בחירות המפרט של גוגל (המעבד בעל העוצמה הבינונית ורזולוציית המסך) עשויות לרמז כי החברה שמה דגש מרכזי על צריכת חשמל נמוכה, בנסיון לייצר מכשיר שיוכל לעבוד שעות ארוכות ללא צורך בטעינה.

 

מכשיר הנקסוס של וואווי מכשיר הנקסוס של וואווי

 

הנקסוס של וואווי, על פי התמונות המודלפות שפורסמו עד כה, צפוי להיות יורשו המעט יותר קומפקטי של הנקסוס 6, אך להציע עיצוב שונה למדי מזה של המכשירים שנכללו עד כה בסדרה. יהיה לו גוף מתכת, בו מעבד מדגם סנאפדרגון 810 או 820 (שעדיין לא יצא לשוק) של קוואלקום, לצד מסך 5.7 אינץ' ברזולוציה של 2,560 על 1,440 פיקסל. גם הוא אמור לכלול חיבור USB Type C, אם כי הסוללה צפויה להיות חזקה בהרבה - 3,500 מיליאמפר-שעה. שני הטלפונים יריצו את אנדרואיד מרשמלו, הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה הפופולרית.

  

הדיווח הראשון על שני המכשירים החדשים התפרסם במאי. גוגל חדלה למכור את הנקסוס 5 הפופולרי בחודש מרץ, ומאז מחכים חובבי סדרת נקסוס לראות האם החברה תמשיך לספק אך ורק פאבלטים בסגנון הנקסוס 6 או תציע בנוסף תחליף בגודל 5 אינץ' לדגם שבוטל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x