$
מכשירים ומדריכים

דלף לרשת: סמארטפון הנקסוס הבא של גוגל

המכשיר ייוצר בידי LG ולפי הערכות, יצויד במסך 5.2 ובחומרה שדומה לשל מכשיר הדגל G4. מדובר במכשיר חשוב מאוד עבור החברה, שכן הנקסוס 5 זכה להצלחה בולטת שתרמה לדימוי של LG בעיני הצרכן

רפאל קאהאן 13:3117.08.15

תמונה של מכשיר שעל גבו הכיתוב nexus הודלף לטוויטר. מוצג בה סמארטפון בתצורת 5.2 אינץ' והוא בעל עדשת מצלמה בולטת, פלאש לד כפול, קורא טביעות אצבע וככל הנראה גם מנגנון מיקוד לייזר כמו במכשירי הדגל האחרונים של LG - אשר עתידה לייצר את הנקסוס הבא.

המכשיר המוצג, כך נטען, הוא הנקסוס 5 הבא שייחשף ככל הנראה לקראת אוקטובר. אין שום הוכחה שהמכשיר שמוצג בתמונות הוא אכן הנקסוס הבא, וברשת כבר החלו לצוץ תיאוריות קונספירציה יצירתיות, לפיהן מדובר בניסיון הטעייה מכוון של LG וגוגל.

 

תמונת הנקסוס שדלפה לרשת תמונת הנקסוס שדלפה לרשת

 

הנקסוס 5 החדש צפוי להגיע לשוק ביחד עם פאבלט נקסוס בגודל 5.7 אינץ'. תייצר אותו וואווי הסינית, שכנראה תבסס אותו על מכשיר המייט 7 שלה. הנקסוס הוא מכשיר חשוב ביותר עבור LG לאור ההצלחה של הדגם הקודם שהושק ב-2013. הוא התבסס על ה-G2 של LG וסייע רבות בשיקום תדמיתה האפרורית של היצרנית הקוריאנית.

 

תמונת פאבלט הנקסוס שמפתחת וואווי תמונת פאבלט הנקסוס שמפתחת וואווי

 

זאת ועוד, אם LG תנסה לשחזר את סיפור ההצלחה של הדגם הקודם, יש סיכוי יותר מסביר שהיא תעדיף לבססו על ה-G4, שמתקשה להציג נתוני מכירות מרשימים. לפיכך, ניתן להעריך שהנקסוס הבא יכול להציג מפרט מאוד דומה למכשיר הדגל הנוכחי של LG, כגון מעבד סנאפדרגון 808 או 810 בגרסה שהוחלשה מעט, למניעת התחממות.

 

השוק אליו יגיע הנקסוס החדש שונה מאוד מזה של לפני שנתיים: סמארטפונים איכותיים מתומחרים הרבה יותר נמוך מבעבר והצרכנים כבר אינם ששים להחליף מכשיר כל שנה. בנוסף, אחת מנקודות המכירה העיקריות של הנקסוס 5 הקודם היה מחירו הנמוך. בשוק של וואנפלוס 2 מוטורולה X Play ומכשירים מוזלים אחרים, יש סיכוי סביר שמחיר נמוך כבר לא יהווה תמריץ כה משמעותי. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x